








1 512 ₴
Міні джерело безперебійного живлення - це універсальний невеликий за габаритами пристрій із вбудованим LiFePO4 (літій-залізо-фосфат) акумулятором. Має виходи під різний вольтаж із різними інтерфейсами: USB 5В/2A, DC 5В/2A, DC 12В/1,5A, DC 9В/1,5A или 12В/1,5A (перемикається), POE 15В/1A, PoE 24В/0.6A – максимальна вихідна потужність - 36 Вт. Є резервним джерелом живлення, забезпечує електроенергією підключених до нього споживачів (РоЕ відеокамери, маршрутизатори, модеми, комутатори, IP-телефони, телефони, планшети, роутери, камери зовнішнього спостереження, реєстратори, СКУД тощо). Ідеальний варіант, якщо вам необхідно вдома забезпечити резервне живлення роутера, LED-підсвічування, камери 5 або 12В, для кемпігна, як портативна зарядна станція в автомобіль.
Головна перевага даної моделі mini UPS — акумулятор LiFePO4 (літій-залізо-фосфат): це сучасне рішення з ресурсом у 5–10 разів вищим порівняно зі свинцевими батареями, що забезпечує високу безпеку (стійкість до перегріву та займання), стабільну напругу майже до повного розряду (близько 12.8В), малу вагу та наявність вбудованої системи захисту (BMS) від перезаряду, перерозряду, короткого замикання і перегріву, що робить роботу підключених пристроїв максимально надійною та стабільною навіть при інтенсивному використанні.
Реальні тести часу роботи з конкретними пристроями:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм, не більше | 2 |
| Максимальна робоча температура | 40 |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Мінімальна вихідна напруга | 5 В |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип виробу | ББЖ |
| Тип корпусу | Полугерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |