







14 256 ₴
Комплект Відеодомофон 10" BCOM BD-1070FHD/DVR-T White з підтримкою Tuya Smart + Відеопанель Tantos Triniti FHD
Відеодомофон BCOM BD-1070FHD/DVR-T White з кольоровим сенсорним 10-дюймовим IPS-екраном з підтримкою Tuya Smart (переадресація виклику та управління зі смартфона) і вбудованим Wi-Fi модулем.
Можливості підключення:
Інтерком на 6 відеодомофонів. Колір - білий.
Як працює домофон з Tuya Smart
Завдяки бездротовому Wi-Fi з'єднанню та встановленню на мобільний пристрій застосунку Tuya Smart, можна віддалено з застосунку:
Всі пристрої, що підтримують Tuya Smart, можна об'єднати в одну екосистему і створювати сценарії управління розумним будинком: наприклад, відкрити підключений до домофонної системи електрозамок або включити за допомогою розумної розетки кондиціонер. І все це за допомогою декількох кліків у застосунку.
Де використовується відеодомофон
Відеодомофон BCOM BD-1070FHD/DVR-T White призначено для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу або іншого житлового чи робочого приміщення.
Функціонал відеодомофона BCOM BD-1070FHD/DVR-T White
Запис фото і відео
Запис фото/відео зі звуком здійснюється на карту пам'яті microSD. У режимі розмови запис фото/відео відбувається автоматично, також можна зробити запис вручну. Фото можна також записувати на внутрішню пам'ять.
Також у домофоні BCOM BD-1070FHD/DVR-T White є запис за розкладом (DVR). Запис за рухом (фото або відео, залежно від обраних налаштувань). Запис за детектором руху можна зробити по 4 каналах, одночасно по 4 (там, де рух).
За наявності під'єднаних датчиків тривоги можна активувати в меню запис за тривогою фото або відео відвідувачів.
Архів записаного фото/відео можна переглядати на відеодомофоні, на який вівся запис, або на ПК з microSD.
Функціонал користувацького інтерфейсу
Інтуїтивно зрозуміле меню (зокрема й українською мовою) відеодомофона BD-1070FHD/DVR-T White дасть змогу без зусиль настроїти конфігурацію системи: призначити мову системи; настроїти мелодію й гучність дзвінка, тривалість виклику; вибрати режим запису фото/відео; ввімкнути або вимкнути детектор руху; ввімкнути запис відеоповідомлення від відвідувачів (лише за наявності встановленої microSD-картки); установити спосіб запису за тривогою (фото/відео), тривалість тривожного сигналу; настроїти яскравість, контрастність і кольоровість екрана; відформатувати microSD-картку.
Керування відеодомофоном BCOM BD-1070FHD/DVR-T White
На сенсорному екрані головного меню домофона розташовані значки:
Сумісність
Відеодомофон BCOM BD-1070FHD/DVR-T White сумісний з AHD/TVI/CVI | CVBS викличними панелями Full HD роздільної здатності, що працюють у стандарті PAL, а також AHD/TVI/CVI | CVBS камерами відеоспостереження роздільною здатністю до 2 Мп.
Кольорова відеопанель Triniti HD з високою роздільною здатністю 2Мп (1080p) з кутом огляду 130° (AHD) з можливістю перемикання у формат CVBS (PAL) з кутом огляду 120°. Спосіб монтажу накладний. Колір корпусу відеопанелі - срібло.
ФУНКЦІОНАЛ ВІДЕОПАНЕЛІ Triniti HD
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІДЕОПАНЕЛІ Triniti HD
Відеопанель обладнана кольоровою матрицею CMOS з роздільною здатністю 2Mp.
Фіксований об'єктив відеопанелі з кутом огляду 130° у форматі AHD | 120° у форматі CVBS.
Корпус відеопанелі Triniti HD виконано з алюмінію. Клас захисту IP66 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу і вологи (RH95% Max), а також стійкість до перепадів температур (-30°C ~ +50°C). Невеликі габаритні розміри (133*48*17мм) і сріблястий колір дозволять монтаж відеопанелі практично непомітно і в будь-якому екстер'єрі.
СУМІСНІСТЬ
Панель виклику Triniti HD у форматі AHD сумісна тільки з відеодомофонами формату AHD, у форматі CVBS (PAL) може працювати з більшістю стандартних відеодомофонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення в режимі очікування | 600 мА |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип керування | сенсорний екран |
| Стандарт відеосигналу | AHD/TVI/CVI (PAL) /CVBS (PAL) |
| Кількість каналів домофона | 4 |
| Підключення панелей виклику/камер | 2 панелі 1080p AHD/TVI/CVI; CVBS + 2 камери 1080p AHD/TVI/CVI; CVBS |
| Зв'язок між пристроями | 4-х провідна |
| Переадресація виклику | у застосунок на смартфон |
| Детектор руху | на 4 канали, одночасно запис з 4 |
| Функція інтеркома | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 128 ГБ |
| Додаткові функції домофона / панелі виклику | MP3 мелодії, вбудоване реле для відкриття воріт, запис за розкладом (DVR), підтримка Tuya Smart, режим "не турбувати" ("сон"), фоторамка |
| Блок живлення домофона | вбудований |
| Живлення | AC 100-240V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240 В |
| Матеріал | пластик |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Відеодомофон 10" BCOM BD-1070FHD/DVR-T White з підтримкою Tuya Smart + Відеопанель Tantos Triniti FHD»