







8 580 ₴
Комплект відеодомофону BCOM BD-770FHD Black Kit
Комплект відеодомофону BCOM BD-770FHD Black Kit ідеально підходить для тих, хто хоче швидко та надійно убезпечити свій будинок, не переймаючись сумісністю обладнання. У процесі експлуатації дана модель відрізняється зручним функціоналом, може розширюватися за рахунок додаткового обладнання та відрізняється стильним дизайном. Все це робить набір BCOM BD-770FHD Black Kit придатним для різних об'єктів: квартир, котеджів, приватних будинків, медичних закладів, салонів краси, офісів тощо.
Чим комплектується комплект?
Можливості відеодомофона можна розширити, доповнивши додаткове обладнання.
Система підтримує одночасне підключення:
Головні особливості комплекту відеодомофону BCOM BD-770FHD Black Kit
Особливості панелі виклику
Меню та інтерфейс
Відеодомофон оснащений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом російською та українською мовами, що забезпечує просте та зручне керування системою. На головному екрані є швидкий доступ до основних функцій: відповідь на дзвінок, запис повідомлення, налаштування датчиків руху та тривоги.
Якщо потрібно, користувач може змінити мову меню, очистити архів, налаштувати параметри дзвінків, тривоги, фото/відео, датчиків та зображення на дисплеї.
Чому варто купити комплект відеодомофону BCOM BD-770FHD Black Kit в інтернет-магазині Ip24?
Купуючи відеодомофони в Ip24, ви можете бути впевнені в об'єктивності ціни, а також високій якості та справжності техніки, що купується.
Доставка обладнання здійснюється у будь-яке місто України протягом 1-3 днів.
Ми можемо надати професійну команду для монтажу охоронної системи на вашому об'єкті — на всі товари та послуги видається гарантія, тому ви будете на 100% впевнені в успішному результаті нашої співпраці.
Якщо у вас виникли питання або потрібна професійна консультація, запитайте фахівців Ip24 на сторінці Контакти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Камера | |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 1000 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 120 град. |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 1 м |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Додаткові | |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової викличної чорно-білої відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової кодонаборной панелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комплект відеодомофону BCOM BD-770FHD Black Kit»