









2 684 ₴
Кольорова відеопанель BT-400FHD Black з високою роздільною здатністю Full HD 1920x1080 і широким кутом огляду 120°. Спосіб встановлення накладний. Колір корпусу відеопанелі - чорний.
Що таке відеопанель
Де використовується відеопанель
Функціонал відеопанелі BT-400FHD Black
- 4-х дротове підключення до відеодомофона;
- підтримка форматів відеосигналу AHD (PAL) | CVBS (PAL) з можливістю перемикання (під час монтажу);
- підключення всіх типів замків (НО і НЗ контакти реле);
- ІЧ-підсвічування з датчиком освітленості;
- підсвічування кнопок синього кольору;
- антивандальна металева конструкція;
- регулювання гучності.

Технічні характеристики відеопанелі BT-400FHD Black
Матриця
Об'єктив
Корпус
Сумісність
Встановлення відеопанелі
- Просвердліть отвір для кабелю в стіні на потрібній висоті.
- Просвердліть отвори під кріпильні шурупи та забийте в них дюбелі.
- Закріпіть кронштейн на стіні за допомогою шурупів.
- Проведіть кабелі через стіну та кронштейн і приєднайте панель виклику.
- Встановіть панель на кронштейн і закріпіть її фіксувальними гвинтами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн, Накладної |
| Тип пристрою | Відеопанель кольорова виклична |
| Загальні | |
| Висота | 130 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Камера | |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 1 м |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 1000 |
| Тип матриці | CMOS |
| Кут огляду камери по горизонталі | 120 град. |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Відеопанель BCOM BT-400FHD Black»