Продавець Ip24 - інтернет-магазин систем безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
243 відгуків
Найкращі пропозиції на комплекти відеоспостереження AjaxПерейти
Інтернет-магазин систем безпеки
+380 (96) 510-54-60
+380 (50) 910-19-39

Встановлення обліку робочого часу на базі біометричного терміналу ZKTeco Horus E1-FP [ID] ADMS

       Від клієнта надійшли завдання щодо встановлення системи контролю доступу з функцією обліку робочого часу.
     Запропоновано для монтажу:

  1.     Horus E1-FP ADMS - бездротовий термінал обліку робочого часу та контролю доступу з ідентифікацією по геометрії обличчя, відбитку пальця, ID карті
  2.     Безперебійний блок живлення BBGP-1210 імпульсний двоканальний.
  3.     Свинцево-кислотний акумулятор FEL-121

 

 

ЩО ТАКЕ ОБЛІК РОБОЧОГО ЧАСУ?

      Облік робочого часу — це методика підрахунку годинника, який співробітник фактично присвятив своїм робочим обов'язкам.

     Робочий час – час, протягом якого працівник відповідно до актів роботодавця та умов трудового договору виконує трудові обов'язки, а також інші періоди часу, які відповідно до Трудового Кодексу, інших нормативних правових актів України, колективного договору, акта роботодавця віднесено до робочого часу .

     Робочий час працівника підлягає обліку з того часу, коли він фактично почав виконувати роботу і до її закінчення. Тривалість робочого часу не повинна перевищувати нормальну (скорочену, неповну), прийняту в компанії, тривалість робочого часу. Врахування робочого часу підлягає як відпрацьований так і невідпрацьований кожним працівником час. Також обліку робочого часу підлягає час понаднормових робіт, вихідні, святкові дні, відрядження, роботи в нічний час.

      Облік робочого дня повинен показувати відпрацьований робочий час працівника у певний часовий проміжок (день, тиждень, місяць, квартал, рік).В організації зазвичай встановлюється облік робочого часу за один календарний місяць.

В облік робочого часу включається:

    фактично відпрацьований робочий час працівником у певний часовий проміжок (день, тиждень, місяць, квартал, рік);
    інші періоди часу, що належать до робочого часу згідно з трудовим законодавством.
Обліку підлягають:

    час понаднормових робіт;
    роботи у нічний час;
    робота у вихідні та святкові дні;
    дні відряджень.

      Відповідно до вимоги ТК України роботодавець повинен здійснювати облік робочого часу, фактично відпрацьованого працівником, у тому числі кількість понаднормового годинника, годинника, відпрацьованого у нічний час, у вихідні та святкові дні. Крім робочого часу, документ обліку робочого часу повинен містити відомості про невідпрацьований час (тимчасова непрацездатність, усі види відпусток, простої, святкові дні, прогули тощо). Форма та порядок ведення обліку робочого часу обираються організацією самостійно та затверджуються актом (наказом) роботодавця.

     Акти роботодавця – накази, розпорядження, інструкції, правила, положення, графіки змінності, графіки вахт, графіки відпусток, які видаються роботодавцем.

     Тобто. актом роботодавця встановлюється форма та порядок ведення обліку робочого часу.

     Одним із найбільш звичних та поширених документів, для ведення обліку робочого часу, відпрацьованого працівником, є табель обліку робочого часу.

     Табель є зведеною таблицею, в якій відображені всі співробітники компанії.Табель ведеться щодня, і наприкінці робочого місяця передається до бухгалтерії для розрахунку заробітної плати.

     У табель заноситься фактична кількість відпрацьованого годинника співробітником, окремо вноситься кількість невідпрацьованого годинника.

     Також обліку підлягає час понаднормових робіт, роботи у вихідні та святкові дні, відрядження, відпустки, періоди тимчасової непрацездатності тощо.
Для цього в табелі використовуються скорочені позначення:
Цифрою позначається кількість годин, відпрацьованих Працівником за день – 8;
К – службові відрядження;
В – вихідні та святкові дні;
О - чергова відпустка;
Р – відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами;
Б - тимчасова непрацездатність (хвороба тощо);
А - відпустка без збереження заробітної плати;
П – прогул;
і т.д.

       Коди для відображення різних часових періодів кожна компанія приймає самостійно. Розміщення кодування на документі обліку робочого часу (табелі обліку) спрощує процедуру перевірки документа контролюючими органами, а також допомагає в роботі з табелем новоприйнятим працівникам.

      Крім відображення відпрацьованого часу та дотримання встановленого режиму праці, за допомогою документа обліку робочого часу (Табеля), також розраховується заробітна плата працівника, розміри допомоги, компенсаційних виплат. Дані, що містяться в табелі, дозволяють контролювати з

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner