









9 636 ₴
Високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V з максимальною потужністю 1500 ВА / 1500 Вт (максимальна короткочасна потужність 3000 ВА), вбудований зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 170-270 В. Напруга акумуляторної системи 24 В, максимальний струм заряду 20 А, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4. Вихідна напруга 220 В ±5%. 2 розетки для підключення навантаження.
Застосуванняrong>
Інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 24 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 93 % |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 3.85 кг |
| Основні атрибути | |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Мінімальна робоча температура довкілля | 0 град. |
| Максимальна робоча температура довкілля | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1500 ВА / 1500 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Вхідна напруга | 170-270 В |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Тип захисту | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3000 ВА |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Високочастотний інвертор 1500VA/1.5kW Kraft KRF-SAVR1500VA/1.5kW-24V під зовнішній акумулятор (42-00114)»