![ZKTeco RevFace15[TI] біометричний термінал розпізнавання облич (у масці) з функцією вимірювання температури, фото 1](https://images.prom.ua/3846964566_zkteco-revface15ti-biometrichnij.jpg)
42 592 ₴
Біометричний термінал RevFace15[TI] з термальною камерою, з розпізнаванням облич, в тому числі у масках, і функцією вимірювання температури тіла.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики ZKTeco RevFace15[TI]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга живлення | 12 В |
| Кількість користувачів | 1 чол. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.7 мм |
| Довжина | 266.5 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Основні атрибути | |
| Інтерфейси зв'язку: | Wiegand; RS485; Ethernet; Wi-Fi |
| Пам'ять шаблонів облич: | 10000 |
| Пам'ять журналу подій: | 200000 |
| Вбудований екран: | є |
| Функціональні особливості: | вимірювання температури; ідентифікація обличчя у масці / без маски |
| Робоча температура, °C: | +16 ~ +35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | геометрія обличчя |
| Тип контролера | мережевий |
| Програмне забезпечення | ZKBioAccess IVS |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «ZKTeco RevFace15[TI] біометричний термінал розпізнавання облич (у масці) з функцією вимірювання температури»