Корзина
237 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Акция!!! Бесплатный монтаж сигнализации AjaxSystemПерейти
Магазин систем безопасности
+38(044) 33-787-24
+380509101939
+380965105460

Встановлення відеоспостереження в Києві

     Багато власників приватних котеджів, магазинів, складів або офісів хочуть контролювати ситуацію і події, що відбуваються вдома або на роботі в їх відсутність. Для цього необхідно звернутися до професіоналів нашої компанії і здійснити грамотне проектування і монтаж відеоспостереження в будівлі.

  • відеоспостереження в приміщенні
  • вуличне відеоспостереження
  • установка відеодомофона

​​Відеоспостереження в приміщенні

     Дані системи мають на увазі наявність декількох якісних відеокамер, розташованих по периметру контрольованих приміщень. Камери, як правило, роблять записи обстановки всередині приміщень в безперервному режимі і зберігають їх в архіві.

Вуличне відеоспостереження

     C допомогою відеоспостереження можна стежити за обстановкою на вулиці в безпосередній близькості від установи, на автостоянці або інших місцях великого скупчення людей. У системі передбачена додаткова захист від зовнішніх погодних впливів, а також установка антивандальних камер.

 IP відеоспостереження

     Установка сучасних IP-відеокамер дозволить побудувати систему відеоспостереження не прокладаючи при цьому додаткові кабелю. Можна використовувати наявну комп'ютерну мережу або Wi-Fi.

Типові рішення по установці відеоспостереження
     Тут наведено лише короткий перелік типових рішень по установці домофонів, що підходять під вирішення найбільш поширених завдань. Але ми також можемо провести монтаж будь-якої іншої системи, яка в повній мірі буде задовольняти виключно вашим вимогам.

 Установка відеоспостереження в квартирі

     Більшість людей, що бажають встановити відеоспостереження в квартиру, переслідують наступні цілі: захистити квартиру від зловмисників і запобігти крадіжці цінного майна; убезпечити вхід / вихід у житлі; контролювати дії мешканців (подружжя і дітей) або приходять надомних працівників (няні, репетитора, прибиральниці і т. д.)

 

 Установка відеоспостереження в під'їзді

     Установка відеоспостереження в під'їзді не тільки є заходом безпеки, а й справляє позитивний морально-психологічний вплив на поведінку мешканців та їх гостей. Замовивши у нас систему відеоспостереження, ви відразу відчуєте себе більш захищеним, а приємним бонусом стануть чистота, порядок і доброзичлива поведінка оточуючих у вашому під'їзді.

 

 Установка відеоспостереження в багатоквартирному будинку
     Камери в багатоквартирному житловому будинку встановлюють як на вулиці, по периметру будівлі, так і всередині приміщення. Вуличні камери можуть надлюдать за прожожімі і пріпарковинимі поруч з будинком автомобілями. Внутрішні камери ведуть запис подій відбуваються в холі (де розміщені поштові скриньки), на майданчику перед ліфтом і в самих ліфтах.

 

 

 Відеоспостереження в офісі
     Часто буває так, що керівники не завжди можуть повною мірою контролювати роботу своїх підлеглих. У подібних випадках підвищити трудову дисципліну допоможе установка системи відеоспостереження. Крім того відеоспостереження підвищить безпеку офісу.

 

 

 Установка відеоспостереження в приватному будинку
     Встановивши систему відеоспостереження у вашому заміському будинку, ви завжди зможете подивитися, що там відбувалося за час вашої відсутності. Так само, налаштувавши інтернет-доступ, ви зможете подивитися відео картинку з камер в режимі реального часу.

 

 

 

 Відеоспостереження в магазині
     Вже сама по собі, встановлене в магазині відеоспостереження, допоможе знизити кількість можливих крадіжок товару. А якщо який-небудь інцидент все ж відбудеться, то перегляд відеозапису допоможе в ньому розібратися.

 

 

 

 Відеоспостереження на складі

Будь склад являє собою приміщення, де зберігається величезна кількість товарів, яке буває складно проконтролювати. У разі його крадіжки або зникнення ви зможете виявити винного, вивчивши відеозапису.

 

     

     Дані системи мають на увазі наявність декількох якісних відеокамер, розташованих за певною, заздалегідь розробленою схемою, по периметру і в центрі контрольованих приміщень. Камери, як правило, роблять записи обстановки всередині приміщень в безперервному режимі і зберігають їх в архіві.

     Так, ви можете в певний момент (наприклад, при крадіжці або створення якоїсь конфліктної ситуації) переглянути всі записи і відновити істину. При необхідності можна використовувати спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому інформація з камер відеоспостереження буде надходити на певний ресурс в Інтернеті, де ви зможете самостійно вести контроль в режимі онлайн.

     Нерідко таким способом багато директорів солідних фірм стежать за дисципліною своїх підлеглих з метою виявлення порушень робочого режиму або перевищення посадових повноважень. А господарі приватних будинків можуть за допомогою установки відеоспостереження контролювати роботу обслуговуючого персоналу: домробітниць, нянь і т. Д.

     Крім того, якщо потрібен постійний контроль ситуації в будівлі (наприклад, в супермаркеті) та оперативне реагування на виникнення позаштатних ситуацій, то установка систем відеоспостереження також на увазі вивід інформації з усіх записуючих відеокамер в реальному режимі часу на персональні комп'ютери. За машинами будуть постійно перебувати спеціально призначені для контролю люди, які в разі необхідності приймуть рішення або справлять конкретні дії (наприклад, затримання злодія).

     Крім внутрішнього контролю за допомогою систем відеоспостереження можна стежити за обстановкою на вулиці в безпосередній близькості від установи, на автостоянці або інших місцях великого скупчення людей. У цих випадках в системах передбачається додатковий захист від зовнішніх погодних впливів, а також установка антивандальних відеокамер.

     У кожному разі використання систем відеоспостереження є ефективним способом контролю над людьми і ситуацією. Тому вкладення грошей у їх установку вигідно.

                         
Другие статьи