Корзина
237 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Акция!!! Бесплатный монтаж сигнализации AjaxSystemПерейти
Магазин систем безопасности
+38(044) 33-787-24
+380509101939
+380965105460

Відеодомофони QUALVISION

Заснована в 2003-му році, компанія QUALVISION LTD зарекомендувала себе на ринку систем безпеки як розробник і виробник професійних домофонних систем. Завдяки нашим висококваліфікованим інженерам і фахівцям в області менеджменту, ми орієнтовані на постійний розвиток і пильну увагу абсолютно до кожного клієнта! QUALVISION LTD є перевіреним і надійним постачальником для багатьох клієнтів у різних країнах. Бренд QUALVISION є одним з найвідоміших і впізнаваних. Наша компанія поєднує якісну продукцію з оригінальним дизайном і займає передові місця в сегменті ринку домофонних систем!

 

Територія заводу займає площу 5000 кв.м і знаходиться в місті Шензень, Китай. Для виготовлення нашої продукції використовуються три виробничі лінії, обладнані за останніми технологіями; три спеціально обладнані майстерні для тестування і контролю якості продукції, власний конструкторський та дизайнерський відділ. Для того щоб остаточно переконатися в якості продукції ми використовуємо 6-ти ступінчасту технологію контролю.

Наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості ISO-9001, а так само стандартам взаємодії з навколишнім середовищем ISO-14001.

Завданням нашої компанії є максимальне задоволення потреб покупця без заподіяння шкоди навколишньому середовищу.

VideoOnline

Другие статьи