Корзина
237 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Акция!!! Бесплатный монтаж сигнализации AjaxSystemПерейти
Магазин систем безопасности
+38(044) 33-787-24
+380509101939
+380965105460

Як правильно підключити PILOT-950 PILOT-950A?

Блок «PILOT-950 (A)» призначений для забезпечення спрацювання електромеханічного замка від відеодомофона або аудіодомофона, а також в системах контролю доступу без звичайно застосовуваного мережевого блоку живлення і силового кабелю.


    PILOT-950


    PILOT-950A
    PILOT-950A info
Модифікації модуля:
PILOT-950 - керування контактом (реле панелі виклику, кнопка)
PILOT-950A - управління контактом (реле панелі виклику, кнопка),
або БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІД АУДІКАНАЛА домофона
    Принцип дії електромеханічних замків, найбільш часто вживаних в системах відео- аудіодомофонів, систем контролю доступу заснований на тому, що при закритті замка зводиться пружина, пов'язана із замикаючим ригелем. Для дистанційного відкриття замка подається струм на електромагніт, що звільняє цю пружину, і замок відкривається.
    Як джерело струму зазвичай використовуються досить потужні мережеві блоки живлення з вихідним струмом 1 ... 3А при напрузі порядку 15V. Цей блок живлення повинен бути постійно включений в мережу (що неекономічно і небезпечно), хоча необхідність у ньому виникає в кращому випадку кілька секунд в день, тобто циклічність роботи становить малі частки відсотка.
    Як показали експерименти, імпульс струму, що протікає через обмотку електромагніту, може мати тривалість всього кілька мілісекунд, що цілком достатньо для надійного відмикання електромеханічного замка. Цей процес можна порівняти з забиванням цвяха: загнати цвях у дошку можна, натиснувши на нього вантажем в кілька сот кілограм, а можна і одним коротким ударом порівняно неважких молотка ...
    Пропонований пристрій в паузі між відкриттями замку накопичує енергію, що надходить від домофона, і в потрібний момент подає на електрозамок потужний імпульс струму, що дозволяє відмовитися від блоку живлення, а також і від кабелю досить великого перерізу, що з'єднує блок живлення з електрозамком.
Крім того, цей блок має ще ряд переваг:
не потрібен потужний блок живлення електрозамку;
не вимагається прокладка силового кабелю для електрозамку;
захищає обмотки електромагніту замка від перегріву при залипанні або випадковому постійному натисканні кнопки управління;
запобігає пригорання контактів кнопки управління (реле);
може бути встановлений безпосередньо в корпусі електрозамку;
значно послаблює залишкову намагніченість внаслідок малої тривалості імпульсу управління;
захищений від зворотної полярності підключення;
стійкий до короткого замикання на виході;
просте підключення: гвинтові клеми (не вимагається пайка, скрутки);
герметичне і вібростійкість виконання;
надійність роботи блоку забезпечується за рахунок сучасної SMD-технології та заливки спеціальним герметизуючим компаундом.
Технічні характеристики:
   Діапазон напруг на вході (Uвх) 9 ... 15V
   Діапазон напруг на виході (U вих) (2Uвх) - 1V
   Струм споживання при заряді 80mA ( < 0.5sec)
   Струм споживання в черговому режимі ~ 0mA
   Габаритні розміри, мм (Ш * В * Д) 22х14х46
   вага 25гр
     У стандартній модифікації (PILOT-950) блок спрацьовує (видає імпульс для відкриття замку) при замиканні клеми «KN» на загальний провід (-). Це відбувається при включенні реле в викличної панелі відеодомофону (при натисканні на моніторі кнопки відкриття замку), або при замиканні контактів кнопки в аудіодомофона:
Схема підключення PILOT-950:
     Тобто в відеодомофонами сигнал відкриття замка від монітора по аудіоканалів надходить на панель виклику, що призводить до включення вбудованого реле. А контакти цього реле уже підключаються до блоку управління замком «PILOT-950».
     У деяких випадках реле в панелі виклику може не завжди спрацьовувати, один з контактів реле може бути підключений всередині панелі до «+» харчування. Це зустрічається в викличних панелях деяких виробників, які при цьому заявляють, що виклична панель може безпосередньо управляти електрозамком ...
     Щоб забезпечити нормальну роботу електрозамку в цих випадках, розроблена модифікація блоку управління, який спрацьовує безпосередньо від аудіоканали домофона. При цьому висновки реле панелі виклику НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ.
Тобто блок «PILOT-950A» спрацьовує при подачі на клему «Audio» + 12V.
Це дає можливість універсального застосування «PILOT-950A»:
   • у складі відеодомофона - при підключенні до аудіоканалів;
   • при підключенні до реле або кнопці (один контакт - на «+», другий - на клему «Audio»).

 

Схема підключення PILOT-950A з керуванням по аудіоканалів:

Схема підключення PILOT-950A з керуванням від реле панелі виклику:

Другие статьи