Корзина
236 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Магазин систем безопасности
+38(044) 33-787-24
+380509101939
+380965105460

Як підібрати IP камеру?

Отже, Ви визначилися в загальному рішенні вибору системи відеоспостереження -IP. HD-SDI. Або аналогова система - Ви обрали найпопулярніший на сьогодні тип відеоспостереження IP - відеоспостереження. Тепер потрібно визначитися з вибором камер відеоспостереження для Вашої системи, або ж просто вибрати одну потрібну Вам камеру. Слід визначитися як саме буде змонтована камера, тобто які мережі будуть використовуватися провідні Ethernet або бездротові Wi-Fi. В одній з наступних статей ми розповімо про переваги і недоліки кожного типу з'єднання камер. Всередині приміщення, де вже є прокладена мережа, звичайно доцільно використовувати провідні камери, при установці в місці куди важко підвести кабель кращим варіантом будуть камери з Wi-Fi. Наступним критерієм у виборі IP камери, є місце установки - всередині приміщення або зовні. Для установки усередині приміщення прекрасно підходять камери в пластиковому корпусі, при установці на вулиці камера повинні бути під волого і пило захисному корпусі, бажано в антивандальному виконанні, так само потрібно звертати увагу на діапазон робочих температур. При цьому кожух камери повинен мати досить жорстким кріпленням.

       Наступне завдання - вибір характеристик камери відеоспостереження для вирішення поставленого завдання. Припустимо, нам потрібна камера для загального огляду території.

      Для вирішення цього завдання потрібно звернути увагу на дозвіл камери і фокусна відстань, при великих площах використовують камеру з ширококутним об'єктивом. Якщо потрібна камера для визначення номерних знаків машин, то потрібно підбирати камеру з вузьким кутом захоплення (слід так само враховувати відстань з якого необхідно отримати дану інформацію).

     Для контролю роботи касових вузлів потрібно вибирати мега піксельні камери з вузьким кутом, тоді ви отримаєте деталізоване чітке зображення.

     При виборі камери в офіс і в квартиру більше звертають увагу на місце установки камери, ніж на її характеристики, але і тут слід враховувати освітленість. На освітлення об'єкта завжди потрібно звертати увагу, бо існує безліч нюансів, здатних погіршити зображення. При нестабільному рівні освітленості краще вибирати камеру з авто діафрагмою з широким динамічним діапазоном, що дозволить отримувати якісне зображення для затінених місць. Для цілодобового спостереження за територією потрібні камери з ІЧ підсвічуванням, підсвічування дозволить вести відеоспостереження в нічний час без втрати.

     CCD або CMOS - ці абревіатури завжди зустрічаються в характеристиках камер відеоспостереження, що ж вони означають? Це технології виготовлення матриць, в IP камерах лідерство тримає CMOS. Ці матриці значно дешевше, а значить, камери зібрані на базі цих матриць виграють за ціною, володіючи відмінною світлочутливістю, передачею кольору і відмінною якістю зображення. Раніше відзначалися дефекти камер на базі CMOS матриці, але в наслідок доробок рівень шумів знижений, а значить зросла якість зображення.

І останнє (але дуже важливе) - кодек. Покадровий формат стиснення MJPEG - кодування відмінне збереження деталізації при використанні слабкого (дешевого) процесу, але займає трафік мережі, підходить для завдань, що вимагають покадрового зображення (зйомка номерів). Міжкадрове стиск (MPEG-4 і Н.264), практично

Не "садить» інтернет, але вимагає більш потужного процесора

Каджая встановлена камера будь-якого типу вимагає тонкої настройки. Тому варто звертати увагу на цю можливість камери.

       Вибір завжди за клієнтом, ми можемо дати потрібні рекомендації, ґрунтуючись на знаннях і отриманому досвіді.

Другие статьи