Корзина
227 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Магазин систем безопасности
+38(044) 33-787-24
+380509101939
+380965105460
  • Ip24 Безопасность 24/7
  • Статьи
  • Як вибрати необхідну систему відеоспостереження? Різновиди систем відеоспостереження ... Які камери краще використовувати?

Як вибрати необхідну систему відеоспостереження? Різновиди систем відеоспостереження ... Які камери краще використовувати?

Існує безліч відеокамер, різних за розміром і функціоналу, залежно від об'єкта і поставлених завдань. Наприклад, в магазині вигідніше поставити відеокамеру з широким об'єктивом, щоб відстежувати факт крадіжки і оглядати всю площу магазину (у випадку невеликих габаритів), а відеокамери з вузьким об'єктивом вигідніше встановити на касі або на пункті видачі товару, щоб в разі конфліктних ситуацій момент передачі товару був зафіксований і не викликав запитань. Треба зауважити, що відеокамери, встановлені на вулиці в спеціальному термокожух можуть витримувати температури аж до -40 С. Системи з відеореєстратором (DVR) В якості записуючого пристрою в більшості систем відеоспостереження використовують відеореєстратор (DVR, Digital Video Recorder). Головними перевагами систем відеоспостереження на базі відеореєстраторів є надійність, легкість в управлінні і невеликі габаритні розміри. В якості архіву відеореєстратор використовує комп'ютерний жорсткий диск, на якому може зберігатися відеоархів тривалістю від декількох годин до декількох місяців. У комп'ютерних системах відеоспостереження в якості пристрою запису і відображення інформації використовується комп'ютер. Для оцифровки відеосигналу використовуються плати відеореєстрації, що підключаються до шини PCI або PCI-Express. Більшість систем оснащено вбудованими веб-серверами, які дозволяють їм транслювати відеосигнал по локальній мережі або мережі інтернет. Безперечними перевагами даних відеосистем є: простота розширення (число камер можна вільно збільшувати) і звичний інтерфейс (управління системою проводиться за допомогою персонального комп'ютера).
Предыдущие статьи