






654 ₴
Імпульсний блок безперебійного живлення (ББЖ) — це пристрій, призначений для формування напруги, необхідної системі, з напруги електричної мережі. Запобігає стрибкам напруги в мережі, які можуть бути як короткостроковими, так і досить довгими. Є резервним джерелом живлення, забезпечує електроенергією підключених до нього споживачів. ДБЖ розрахований на монтаж на DIN-рейку, що дозволяє заощаджувати місце та робить встановлення більш зручним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 28 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | ББЖ |