





1 591 ₴
Блок безперебійного живлення (ББЖ) — це пристрій, призначений для формування напруги, необхідної системі, з напруги електричної мережі. Запобігає стрибкам напруги в мережі, які можуть бути як короткостроковими, так і досить довгими. Є резервним джерелом живлення, забезпечує електроенергією підключених до нього споживачів.
Сумісний з літій-залізо-фосфатними LiFePO4 (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) акумуляторними батареями (АКБ).
Надійний блок безперебійного живлення для стабільної роботи мережевого та охоронного обладнання навіть під час відключень електроенергії. Захищає техніку від перепадів напруги, підтримує роботу критично важливих систем і сумісний з LiFePO4 та свинцево-кислотними акумуляторами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга | 13.8 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 0.6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | ББЖ |