





1 630 ₴
Блок безперебійного живлення (ББЖ) — це пристрій, призначений для формування напруги, необхідної системі, з напруги електричної мережі. Запобігає стрибкам напруги в мережі, які можуть бути як короткостроковими, так і досить довгими. Є резервним джерелом живлення, забезпечує електроенергією підключених до нього споживачів.
Сумісний з літій-залізо-фосфатними LiFePO4 (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) акумуляторними батареями (АКБ).
Поставляється у надійному, міцному, залізному, білому боксі з розмірами 265×195×75 мм. Акуратний білий корпус підходить для встановлення в житлових та офісних приміщеннях;
У боксі передбачена можливість настінного монтажу та зручного розміщення, а зручний замок із ключем забезпечує додатковий захист від несанкціонованого доступу.
Надійний блок безперебійного живлення для стабільної роботи мережевого та охоронного обладнання навіть під час відключень електроенергії. Захищає техніку від перепадів напруги, підтримує роботу критично важливих систем і сумісний з LiFePO4 та свинцево-кислотними акумуляторами. Поставляється у міцному компактному боксі з можливістю настінного монтажу, що забезпечує зручне встановлення та додатковий захист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 13.8 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 0.6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | ББЖ |