






1 395 ₴
SEVEN IP-1012PA – це циліндрична 2-х мегапіксельна IP-відеокамера з вбудованим активним мікрофоном та інфрачервоною підсвіткою, призначена для роботи як зовні, так і всередині приміщень.
Камера SEVEN IP-1012PA є універсальним пристроєм і може бути застосована як для житлових приміщень для домашнього спостереження, так і для будь-якого типу комерційної або промислової нерухомості, для спостереження за периметром, зоною, що охороняється або окремими точками. Камера здатна працювати у складі системи відеоспостереження. Установка і підключення камери до комп'ютера, відеореєстратора, роутеру, комутатору здійснюється по крученій парі.
Найчастіше такі відеокамери встановлюють:

IP-відеокамера SEVEN IP-1012PA оснащена подвійною системою підсвічування:
Перехід камери в нічний режим і активація підсвічування відбуваються автоматично при зниженні рівня освітлення завдяки вбудованому датчику світла. На світанку камера повертається в денний режим без необхідності ручного налаштування.
Завдяки такій технології відеокамера підтримує три режими нічної зйомки:
Розумний режим:
Тільки інфрачервоне підсвічування:
Тільки біле підсвічування:

У будь-якому з режимів роботи підсвічування адаптується до навколишніх умов: інтенсивність освітлення автоматично змінюється залежно від відстані об'єкта до камери. Це дозволяє уникнути засвітки зображення та забезпечує чітку і деталізовану нічну зйомку.
Завдяки подвійній підсвітці IP-відеокамера SEVEN IP-1012PA white стає універсальним рішенням для різних завдань. В одному пристрої зібрана функціональність одразу трьох режимів роботи, і ви завжди можете швидко і легко змінити сценарій роботи камери залежно від поточних вимог.
IP-відеокамера побудована на базі 2-х мегапіксельною CMOS матриці з фізичним розміром 1/3", за рахунок якої досягається чутливість у кольоровому режимі, що дорівнює 0,01 Lux.

Камера відеоспостереження SEVEN IP-1012PA оснащена ширококутним об'єктивом з фіксованою фокусною відстанню f=2.8 мм і світлосилою F2.0
Кути огляду камери становлять:

У відеокамері використовується сучасний ефективний кодек стиснення H. 265+ для формування трьох відеопотоків, завдяки якому досягається відносно невеликий розмір архіву при збереженні високої якості відео. Також підтримуються кодеки H. 264+ і MJPEG.



IP-камера SEVEN IP-1012PA оснащена вбудованим смарт-аналізом, який дозволяє покращити безпеку та автоматизувати процеси моніторингу. Камера може виконувати такі завдання:
Ці функції дозволяють камері SEVEN IP-1012PA діяти ефективно, автоматично реагуючи на зміни в обстановці.
Відеокамера може передавати та записувати відео за подіями смарт-аналізу як на сумісний IP-відеореєстратор SEVEN Systems, так і зберігати записи у хмарному сервісі зберігання файлів Google Drive.
Переглядати IP-відеокамеру SEVEN IP-1012PA можливо за допомогою безкоштовного мобільного застосування V247, доступного смартфонів на базі платформ iOS і Android дистанційно з будь-якої точки світу. Для підключення до камери використовується P2P з'єднання, завдяки якому не потрібно складної настройки мережі. Додаток дозволяє переглядати онлайн як живе, так і архівне відео з камер і відеореєстраторів, а також змінювати параметри та налаштування пристроїв.


Відеокамера може бути використана як у складі системи відеоспостереження з записом відео на відеореєстратор або сервер з віддаленим доступом. Для керування камерою можна використовувати:
IP адреса - 192.168.1.168. Логін: admin. Пароль: 123456

Для підключення до сторонніх відеореєстраторів, наприклад, Hikvision, Dahua, Uniview та інші, CCTV камера SEVEN IP-1012PA використовує ONVIF 19.12 з підтримкою профілів S, G і T, що забезпечує безпроблемну роботу з передачею подій, таких як детекція руху та інших. Також є можливість використовувати RTSP.


IP-камера SEVEN IP-1012PA підтримує живлення PoE за стандартом IEEE 802.3 af використовуючи Ethernet кабель, значно зменшуючи витрати на проводку і полегшує монтаж системи. Також можна живити камеру від блоку живлення або безперебійники з напругою DC 12В. Споживання камери не перевищує 11 Вт.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 415 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 53 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 95 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Сигнал/шум | 60 дБ |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність підсвітки (м) | 30 |
| Додаткові можливості | PoE живлення, Вбудований мікрофон |
| Тип підсвітки | SMART HYBRID LIGHT |