




2 580 ₴
SEVEN IP-1025PA-DL White — циліндрична 5-мегапіксельна IP-відеокамера з вбудованим мікрофоном, слотом для карт пам’яті MicroSD об’ємом до 512 ГБ та інтелектуальним подвійним підсвічуванням для нічного бачення. Камера призначена для встановлення як у приміщеннях, так і на вулиці.

Камера SEVEN IP-1025PA-DL White — універсальний пристрій, який підходить як для домашнього спостереження в житлових приміщеннях, так і для комерційних або промислових об’єктів. Вона ефективно використовується для контролю периметра, охоронюваних зон або окремих точок. Камера може працювати у складі системи відеоспостереження, а також як повністю автономний пристрій, записуючи відео на карту пам’яті MicroSD. Підключення камери до комп’ютера, відеореєстратора, маршрутизатора або комутатора здійснюється за допомогою кабелю витої пари.

IP-відеокамера SEVEN IP-1025PA-DL оснащена подвійною системою підсвічування:
Перехід камери в нічний режим і активація підсвічування відбуваються автоматично при зниженні рівня освітлення завдяки вбудованому датчику світла. На світанку камера повертається в денний режим без необхідності ручного налаштування.
Завдяки такій технології відеокамера підтримує три режими нічної зйомки:
Розумний режим:
Тільки інфрачервоне підсвічування:
Тільки біле підсвічування:

У будь-якому з режимів роботи підсвічування адаптується до навколишніх умов: інтенсивність освітлення автоматично змінюється залежно від відстані об'єкта до камери. Це дозволяє уникнути засвітки зображення та забезпечує чітку і деталізовану нічну зйомку.
Завдяки подвійній підсвітці IP-відеокамера SEVEN IP-1025PA-DL white стає універсальним рішенням для різних завдань. В одному пристрої зібрана функціональність одразу трьох режимів роботи, і ви завжди можете швидко і легко змінити сценарій роботи камери залежно від поточних вимог.
IP-відеокамера використовує 5-мегапіксельну GalaxyCore CMOS матрицю з фізичним розміром 1/2,7", що забезпечує високу чутливість у кольоровому режимі — всього 0,01 Lux.
Роздільна здатність 5 Мп або 3K в камері відеоспостереження SEVEN IP-1025PA-DL white у 2,5 рази перевищує кількість пікселів 2 Мп або FullHD. Це дозволяє отримувати значно детальніші зображення, що особливо важливо при необхідності розглядати дрібні деталі, такі як обличчя, номери автомобілів чи інші елементи, критично важливі для точної ідентифікації.

З високою роздільною здатністю також можна збільшити кут огляду — захоплювати більш широку територію, не втрачаючи якості зображення. В умовах низької освітленості камери з роздільною здатністю 5 Мп забезпечують більш чітке зображення і значно менше шумів, що робить їх ідеальними для цілодобового спостереження.
Таким чином, камера SEVEN IP-1025PA-DL white з роздільною здатністю 5 Мп гарантує високу якість зображення, краще виявлення деталей та більшу гнучкість в рішенні завдань відеоспостереження.
Камера відеоспостереження SEVEN IP-1025PA-DL white оснащена якісним ширококутним об'єктивом RICOM з фіксованою фокусною відстанню f=2.8 мм та світлосилою F1.6. Це забезпечує великий кут огляду. Камера охоплює більше простору, що дозволяє контролювати приміщення або територію з однієї точки встановлення.
Кути огляду камери складають:
Показник світлосили F1.6 забезпечує: кращу якість зображення при слабкому освітленні, чіткішу картинку в сутінках та вночі, менше шумів у темний час доби.

Відеокамера SEVEN IP-1025PA-DL white використовує передовий кодек стиснення H.265+, який дозволяє значно зменшити розмір відеофайлів, зберігаючи при цьому високу якість зображення. Це означає, що ваші архіви будуть займати менше місця, а якість відео залишатиметься на високому рівні.
Відеокамера формує два потоки відео:

IP-камера SEVEN IP-1025PA-DL white оснащена активним мікрофоном з підсилювачем, що дозволяє записувати відео з чудовим і детальним звуком. Завдяки використанню сучасного аудіокодека AAC, якість звуку значно покращена — він має розширений діапазон порівняно з більш простими кодеками, такими як G711U. Це робить запис більш чітким і ясним, що особливо важливо для ідентифікації звуків і розмов.

IP-камера SEVEN IP-1025PA-DL оснащена вбудованим смарт-аналізом, який дозволяє покращити безпеку та автоматизувати процеси моніторингу. Камера може виконувати такі завдання:
Ці функції дозволяють камері SEVEN IP-1025PA-DL діяти ефективно, автоматично реагуючи на зміни в обстановці.
Відеокамера може передавати та записувати відео за подіями смарт-аналізу як на сумісний IP-відеореєстратор SEVEN Systems, так і зберігати відео локально на карту пам'яті. Це дозволяє забезпечити гнучкість в організації системи відеоспостереження, підвищення безпеки та зручність доступу.
Камера із записом на карту пам'яті SEVEN IP-1025PA-DL white

IP-камера оснащена слотом для карт пам’яті MicroSD обсягом до 512 ГБ, що дозволяє записувати відео та фото без відеореєстратора. Камера може записувати постійно, за рухом або при спрацюванні розумної аналітики. Максимальна якість запису — 5 Мп (2592 × 1944) зі звуком.
Якщо камера записує відео у максимальній якості 5 Мп і використовує сучасний кодек H.265 з потоком 4 Мбіт/с, то за добу безперервного запису потрібно близько 42 ГБ пам’яті. Таким чином, карта на 512 ГБ дозволить зберігати приблизно до 12 діб безперервного запису. Якщо увімкнути запис лише за рухом або за подіями, місце на карті використовується значно економніше — приблизно вдвічі менше.
Переглядати відео з IP-камери SEVEN IP-1025PA-DL white можна через безкоштовний мобільний застосунок V247 для iOS та Android. Ви зможете підключатися до камери та переглядати відео в режимі реального часу або в архіві з будь-якої точки світу — потрібно лише підключення до інтернету. Завдяки технології P2P складне налаштування мережі не потрібне. У застосунку можна не тільки переглядати відео, а й керувати налаштуваннями камери та відеореєстратора.


Камера SEVEN IP-1025PA-DL white не тільки записує відео на карту пам’яті чи відеореєстратор, а й підтримує хмарне зберігання. Ви можете зберігати записи в сервісі V247 та переглядати їх у зручному мобільному застосунку з будь-якого пристрою. Також є можливість записувати фото подій в Google Drive, щоб вони завжди були під рукою.
Відеокамера SEVEN IP-1025PA-DL white може використовуватися як частина системи відеоспостереження з записом на відеореєстратор або сервер з віддаленим доступом, так і автономно, записуючи відео на карту пам'яті. Для налаштування та керування камерою доступні наступні способи:
IP-адреса за замовчуванням: 192.168.1.168. Логін: admin. Пароль: 123456.
Камера підтримує протокол ONVIF, що гарантує сумісність з обладнанням різних виробників. Ви можете легко інтегрувати її в уже існуючу систему відеоспостереження без прив’язки до одного бренду.
Модель SEVEN IP-1025PA-DL white коректно працює зі сторонніми відеореєстраторами, зокрема Ajax, Hikvision, Dahua, Uniview та іншими. Камера підтримує ONVIF 24.12 з профілем S, G та T, що забезпечує: стабільну передачу відео, коректну роботу подій (детекція руху, тривожні сповіщення тощо), надійну інтеграцію в професійні системи безпеки.
Окрім цього, камера підтримує протокол RTSP (Real-Time Streaming Protocol), який відповідає за передачу відео- та аудіопотоку в режимі реального часу.
Завдяки підтримці обох протоколів камера є універсальним рішенням для побудови гнучких і масштабованих систем відеоспостереження.

Антитуман — функція, що компенсує розмитість зображення, спричинену погодними факторами, такими як туман, дим чи пил. Вона відновлює деталі та колір, забезпечуючи чіткість і природність зображення.
BLC (Back Light Compensation) — компенсує надмірне освітлення на об'єкті спостереження, забезпечуючи чіткість зображення в умовах контрового світла.
HLC (High Light Compensation) — усуває яскраві джерела світла в кадрі, дозволяючи фокусуватися на об'єкті.
3DNR (3D adaptive Noise Reduction Filter) — функція фільтрації шуму, яка оптимізує співвідношення сигнал/шум, покращуючи якість зображення при низькому освітленні або швидкому русі об'єктів.

IP-камера SEVEN IP-1025PA-DL white підтримує живлення PoE за стандартом IEEE 802.3af через Ethernet-кабель. PoE кабель із роз’ємом RJ-45, забезпечує одночасну передачу живлення та даних по одному мережевому кабелю, що значно знижує витрати на проводку та спрощує монтаж системи.
Також можна підключити камеру до блоку живлення або безперебійного джерела живлення з напругою DC 12В. Споживання камери не перевищує 8,4 Вт.

Камера виконана в повністю металевому купольному корпусі. Вона захищена від вологи за стандартом IP67, що дозволяє встановлювати її як на вулиці, так і всередині приміщення.
Колір: білий.
Розміри: φ96 x H 91 мм.
Вага камери: 600 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560×1944 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Чутливість | 0.001 люкс |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 58 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 109 град. |
| Робота з зображенням | |
| DNR | 3D |
| BLC | Так |
| Приватні маски | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | PoE |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 91 мм |
| Вага | 600 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові можливості | PoE живлення, Вбудований мікрофон, Підтримка microSD |
| Дальність підсвітки (м) | 40 |
| Тип підсвітки | SMART HYBRID LIGHT |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
| Антивандальный корпус | Так |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «IP-відеокамера 5 Мп SEVEN IP-1025PA-DL white 2,8 мм з розумним подвійним підсвічуванням»