






670 ₴
Комутаційна коробка SEVEN M723 white призначена для акуратного розміщення та приховування роз'ємів та кабелів усередині корпусу. SEVEN M723 white виконана у круглому алюмінієвому корпусі білого кольору. Завдяки конструкції, що відповідає стандарту IP67, вона стійка до несприятливих погодних умов та підходить для використання на вулиці. У комплект входить набір кріплень, що забезпечує зручний монтаж.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення кронштейна | Стельове кріплення, Настінне кріплення для камер відеоспостереження в стандартному корпусі, Стельове кріплення для купольних камер відеоспостереження, Настінне кріплення |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Загальні | |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Ширина | 138 мм |