

46 530 ₴
Мережевий відеореєстратор для IP-системи відеоспостереження DHI-NVR5864-EI2.
Бренд: Dahua
IP-відеореєстратор (NVR) розрахований для підключення до 64-х IP-камер відеоспостереження високої роздільної здатності. Запис відеоархіву ведеться на 8 HDD SATA 3.5" ємністю до 20 ТБ (купуються окремо). Стандарт компресії відео Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG.
Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного комп'ютерного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, використовуючи ПК, смартфон або планшет.
Що таке мережевий IP-відеореєстратор
IP-відеореєстратор (NVR) (Internet protocol DVR) – цифровий пристрій, який виконує захоплення відеопотокучерез мережу Ethernet (через комп'ютерну мережу) з використанням протоколу TCP/IP, і подальше збереження відео/аудіо інформації на HDD або інші носії.
Де використовується відеореєстратор
Dahua DHI-NVR5864-EI22 призначений для побудови системи відеоспостереження в квартирі, офісі, приватному будинку, магазині, СТО, автомийці, складському або виробничому приміщенні.
Технічні характеристики мережевого IP-відеореєстратора Dahua DHI-NVR5864-EI2
Для перегляду відеозображення передбачені 4 відеовиходи:
Для запису звуку передбачені 1 аудіовхід RCA («тюльпан») і 2 аудіовиходи RCA («тюльпан») для відтворення записаної аудіоінформації.
Локальне зберігання архіву записаного відеозображення виконується на 8 жорстких диска SATA ємністю до 20 ТБ (купуються окремо).
Функціонал мережевого IP-відеореєстратора Dahua DHI-NVR5864-EI2
Мережевий відеореєстратор має наступні інтелектуальні (AI) функції:
Завдяки сучасному програмному забезпеченню і інтуїтивно зрозумілому меню IP-відеореєстратора Dahua DHI-NVR5864-EI22, користувачеві доступний широкий набір гнучких налаштувань і можливостей:
Керування
Є кілька способів керувати IP-відеореєстратором Dahua DHI-NVR5864-EI2, а саме:
Встановлення IP-відеореєстратора Dahua DHI-NVR5864-EI2
Підсумки
Цифровий IP-відеореєстратор Dahua DHI-NVR5864-EI2 відмінно підійде для побудови повноцінної та ефективної системи відеоспостереження. Потужний процесор реєстратора здатний швидко обробити і відтворити відеоінформацію в роздільній здатності 32Mp з 32-х підключених камер, записати архів в стандарті стиснення Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG, а також передати відео мережею Інтернет. Перегляд відеозображення і доступ до архіву можливий, в тому числі, і зі смартфона або планшета (iOS / Android) з будь-якої точки планети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265, H. 264+, H. 265+ |
| Кількість каналів | 64 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 458.4 мм |
| Висота | 94.9 мм |
| Вага | 6.27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Роздільна здатність запису | 32 Мп (7680x4151) |
| Пропускна здатність, Мбіт/с | вхідний потік 448, вихідний потік 448 |
| Кількість IP-камер, що підключаються | 64 |
| Відеовиходи | 2 х VGA, 4 х HDMI |
| Аудіовходи/аудіовиходи | 1/2 |
| Тривожні входи/виходи | 16/8 |
| Інтерфейсні порти | RS485, RS232, 2 х RJ-45 (10/100/1000M), RS422 |
| Жорсткі диски | 8 SATA HDD до 20 ТБ |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, DDNS, DNS, DHCP, NTP, UDP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, P2P, SFTP, iSCSI |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), вторгнення в область, детекція облич, захист периметру, перетин лінії, розпізнавання облич |
| Живлення | AC 100-240V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240V |
| Потужність споживання, Вт | 13 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «IP-відеореєстратор 64-канальний Dahua DHI-NVR5864-EI2 з AI функціями для систем відеонагляду»