

131 560 ₴
118 404 ₴
Система збереження енергії CTECHi PT5515 5.5кВт 15кВт·год це інтегрована система автономного та резервного електроживлення, яка поєднує функції інвертора та зарядної станції. Пристрій призначений для накопичення енергії від сонячних панелей або електромережі та її подальшого використання для живлення побутових та промислових навантажень.
Основні функції системи:
Призначення
Система зберігання енергії CTECHi PT5515 надає зручне та ефективне рішення для забезпечення стабільного електропостачання. Гібридний інвертор може працювати від сонячних панелей, що дозволяє використовувати сонячну енергію для повсякденних потреб. Акумулятор LiFePO4 зберігає надмірну сонячну енергію, яку можна використовувати у нічний час або у хмарні дні, коли сонячні панелі не виробляють електрику. У разі відключення електропостачання комплекс буде працювати як резервне джерело живлення, забезпечуючи підключене навантаження необхідною енергією. Система надає можливість гнучкого використання, при якому ви самі вибираєте звідки отримувати енергію: від сонячних панелей, мережі або акумулятора.
Переваги CTECHi PT5515
Технічні характеристики CTECHi PT5515 5.5кВт 15кВт·год:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CTECHi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 51.2 В |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Час перемикання | 10 мс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 138 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | комплект |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1/1 |
| Частота ДБЖ, Гц | 50/60 |
| Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі | 230 |
| Ємність АКБ, що підключається, А·год | 280 |
| Вбудований екран | є |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +55 |