


5 711 ₴
5 139,90 ₴
Врізний сканер відбитків пальців вологозахищений FR1500(ID)-WP зі зчитувачем карт EM-Marine, інтерфейс зв'язку RS485, ступінь захисту IP65.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики FR1500(ID)-WP
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Врізний |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Протокол зв'язку | RS-485 |
| Робоча частота пристрою | 125 КГц |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця |
| Потужність споживання, Вт | 0.72 |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Живлення в режимі очікування | 140 мА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 121.3 мм |
| Ширина | 77.3 мм |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |