


12 980 ₴
Акумуляторна LiFePO4 батарея HS12V100AH10 ємністю 100А·год та робочою напругою 12.8 В. Використовується як надійне джерело енергії в портативних або резервних джерелах живлення: системи автономного енергопостачання, сонячні установки, кемпінгове обладнання, автобудинки та ін. Акумулятор забезпечує близько 6000 циклів заряду-розряду, має високий ККД, оснащений вбудованою системою управління (BMS). Підтримує моніторинг у реальному часі через мобільний додаток через Bluetooth.
Зверніть увагу: цей АКБ відноситься до категорії акумуляторів глибокого розряду і може використовуватися тільки як джерело живлення, а не як стартерний акумулятор.
LiFePO4 акумулятор
Літій-залізо-фосфатний акумулятор HS12V100AH10 виконаний у герметичному корпусі та виготовлений за технологією LiFePO4. Стабільна хімічна структура гарантує тривалий термін служби, високу продуктивність, термічну стабільність, стійкість до перевантаження та перерозрядження, мінімальні втрати енергії. LiFePO4 акумулятори не мають ефекту пам'яті, не вимагають обслуговування, екологічно чисті, надзвичайно безпечні, їх можна встановлювати у житлових приміщеннях.
Сфера застосування
Акумулятор HS12V100AH10 має широкий спектр застосування завдяки своїм унікальним характеристикам. Ось кілька основних областей використання:
Переваги акумулятора HS12V100AH10
Технічні характеристики:
Зверніть увагу! Заряджання акумуляторів LiFePO4 звичайними зарядними пристроями, які не призначені для цього типу акумуляторів, не рекомендується. Використовуйте зарядний пристрій, який призначений спеціально для LiFePO4 акумуляторів! Використання несумісного зарядного пристрою може анулювати гарантію на акумулятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Humsienk |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальний струм розряду АКБ, А | 100 |
| Максимальний струм заряду АКБ, А | 100 |
| Рекомендований струм заряду АКБ, А | 20 |
| Функціональні особливості | Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Вага | 9.85 кг |