

8 280 ₴
Відеореєстратор для HD-TVI системи відеоспостереження Hikvision iDS-7208HQHI-M2/XT на 8 каналів з підтримкою виявлення руху 2.0 для аналогових каналів, перетин лінії й вторгнення (4 канали), а також із записом аудіо з камер по коаксіальному кабелю.
HD-TVI DVR розрахований для під'єднання до 8-ми камер спостереження. Це можуть бути HD-TVI, HDCVI, AHD, CVBS камери, + IP-камери 4 (до 12) з роздільною здатністю до 6Mp.
Запис відеоархіву ведеться на 2 HDD ємністю до 10 ТБ (купуються окремо) з роздільною здатністю 4 MP lite/1080p – за швидкості 15 кадрів на секунду, 720p – за швидкості 25 кадрів на секунду. Стандарт компресії відео H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264.
Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного комп'ютерного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, за допомогою смартфона або планшета.
Що таке технологія HD-TVI
HD-TVI (High-Definition Transport Video Interface) – інтерфейс передавання коаксіальним кабелем (або витою парою) цифрового відеосигналу у форматах високої чіткості (зокрема аудіоданих і керівних сигналів) – 720p на дистанцію до 1200 м і 1080p на дистанцію до 800 м.
Технічні характеристики HD-TVI відеореєстратора iDS-7208HQHI-M2/XT
Для відтворення записаної аудіоінформації передбачено 1 аудіовхід (RCA) і 1 аудіовихід (RCA).
Функціонал HD-TVI відеореєстратора iDS-7208HQHI-M2/XT
Завдяки сучасному програмному забезпеченню та інтуїтивно зрозумілому меню HD-TVI відеореєстратора Hikvision iDS-7208HQHI-M2/XT, користувачеві доступний широкий набір гнучких налаштувань і можливостей:
Встановлення HD-TVI Hikvision iDS-7208HQHI-M2/XT
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | HD-TVI |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265, H. 264+, H. 265+ |
| Кількість каналів | 8 |
| Количество HDD | 2 |
| Суммарная емкость HDD | 10000 GB |
| Стан | Новий |
| Якість картинки | 5 MP |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 384 мм |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 1.78 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Швидкість запису | 4M-N/1080P@15fps |
| Кількість IP-камер, що підключаються | 4 (до 12) |
| Відеовходи | 8 |
| Відеовиходи | VGA, HDMI, BNC |
| Аудіовходи/аудіовиходи | 1/1 |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M), RS485 |
| Мережеві протоколи | PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, UPnP, TCP/IP, HTTPS, NFS, iSCSI, Hik-Connect, SADP |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, перетин лінії, розпізнавання облич |
| Струм споживання, мА | 2500 |
| Потужність споживання, Вт | 30 |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «HD-TVI відеореєстратор 8-канальний Hikvision iDS-7208HQHI-M2/XT з аналітикою виявлення руху, перетину лінії та вторгнення»