


6 351 ₴
5 715,90 ₴
Зчитувач YR-168ID-EX карт і брелоків стандарту Mifare — вологозахищений та вибухозахищений пристрій зі світловою індикацією.
Бренд: Yli Electronic.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Зчитувач YR-168ID-EX використовується в системах контролю та управління доступом. Пристрій здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета та передавати його контролеру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
МОНТАЖ ПРИСТРОЮ
Зчитувач YR-168ID-EX монтується на рівній поверхні. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинні забезпечувати легкий і безперешкодний доступ карт і брелоків до зчитувача.
КОРПУС
Корпус зчитувача YR-168ID-EX виконаний із загартованого скла та металу. Клас захисту IP67 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від пилу, а також стійкість до перепадів температур (-40°C ~ +60°C).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Робоча частота пристрою | 13,56 МГц |
| Дальність читання | 3 см |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал | Метал |
| Тип пристрою | кнопка виходу |
| Тип підключення | дротове |
| Функціональні особливості | вибухозахищений |
| Живлення | DC 9-18V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 9-18V |
| Струм споживання, мА | 25 |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 320 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |