


2 523 ₴
2 270,70 ₴
YKS-852B(EN) – водонепроникна кнопка аварійного виходу з ключем, для монтажу в системах контролю доступу. Тип монтажу – накладний.
Бренд: Yli Electronic.
Де використовується кнопка виходу
Завдяки надійності кнопки YKS-852B(EN), її можна встановлювати у місцях масового проходу людей (в офісних і бізнес-центрах, в елітних житлових комплексах тощо).
Підійде для встановлення разом з аудіо і відеодомофонами, защіпками, контролерами, а також електрозамками.
Технічні характеристики кнопки YKS-852B(EN)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 125 В |
| Тип пристрою | кнопка виходу |
| Тип встановлення | накладне |
| Спосіб натискання | керування ключем |
| Контакти | NO/NC/COM |
| Максимальний струм навантаження, А | 5 |
| Струм споживання, мА | 5000 |
| Матеріал | цинковий сплав |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 91.5 мм |
| Висота | 61 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |