




11 340 ₴
Відеореєстратор для HD-TVI системи відеоспостереження iDS-7208HUHI-M1/XT на 8 каналів з підтримкою розпізнавання облич з 4 канали або 8 каналів аналітики (людина / транспортний засіб), 16 бібліотек облич і підтримкою запису аудіо з камер по коаксіалу.
Бренд: Hikvision.
HD-TVI DVR розрахований для підключення до 8-ми камер спостереження. Це можуть бути HD-TVI, HDCVI, AHD, CVBS камери, + 8 IP-камер з роздільною здатністю до 8MP.
Запис відеоархіву ведеться на 1 HDD ємністю до 12 ТБ (купуються окремо) в роздільній здатності 8Mp – при швидкості 8 кадрів на секунду, 3K/5Mp – при швидкості 12 кадрів на секунду і 1080p в роздільній здатності – при швидкості 25 кадрів на секунду. Стандарт компресії відео H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264.
Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного комп'ютерного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, за допомогою смартфона або планшета.
Що таке технологія HD-TVI
HD-TVI (High-Definition Transport Video Interface) – інтерфейс передачі через коаксіальний кабель (або звиту пару) цифрового відеосигналу у форматах високої чіткості (в тому числі аудіоданих і керуючих сигналів) – 720p на дистанцію до 1200м і 1080p на дистанцію до 800м.
Технічні характеристики HD-TVI відеореєстратора iDS-7208HUHI-M1/XT
Аудіовходи та аудіовиходи
Для відтворення записаної аудіоінформації передбачений 1 аудіовхід (RCA) і 1 аудіовихід (RCA).
Інтерфейси
Функціонал HD-TVI відеореєстратора iDS-7208HUHI-M1/XT
Завдяки сучасному програмному забезпеченню і інтуїтивно зрозумілому меню HD-TVI відеореєстратора Hikvision iDS-7208HUHI-M1/XT, користувачеві доступний широкий набір гнучких налаштувань і можливостей:
Встановлення HD-TVI Hikvision iDS-7208HUHI-M1/XT
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | HD-TVI |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265, H. 264+, H. 265+ |
| Кількість каналів | 8 |
| Кількість відеовиходів | 8 |
| Количество HDD | 1 |
| Суммарная емкость HDD | 12000 GB |
| Стан | Новий |
| Якість картинки | 8 MP |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп (3840x2160) |
| Швидкість запису | 1080N/720P@25fps, 8 Мп @ 8fps, 5МP Lite@12fps |
| Пропускна здатність, Мбіт/с | входящий поток 256 |
| Кількість IP-камер, що підключаються | 16 |
| Відеовиходи | VGA, HDMI, BNC |
| Аудіовходи/аудіовиходи | 1/1 |
| Жорсткі диски | 1 SATA HDD до 12 ТБ |
| Мережеві протоколи | PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, UPnP, TCP/IP, HTTPS, NFS, iSCSI, Hik-Connect, SADP, ISUP |
| Струм споживання, мА | 2000 |
| Потужність споживання, Вт | 24 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «HD-TVI відеореєстратор 8-канальний 5 Мп Hikvision iDS-7208HUHI-M1/XT з підтримкою детекції облич для системи відеоспостереження»