




4 133 ₴
ISK-841C(LED)-EX — вибухозахищена безконтактна кнопка з світловою індикацією, використовується в системах контролю доступу. Тип монтажу — врізний. Відкриття дверей відбувається при піднесенні руки або будь-якого предмета до кнопки, без дотику. Кнопка ISK-841C(LED)-EX має стильний дизайн, а яскрава підсвітка інформує про стан дверей ("зелений" — зачинено, "червоний" — відчинено).
Де використовується кнопка виходу
ISK-841C(LED)-EX завдяки своїй надійності може встановлюватися у місцях масового проходу людей (в офісних і бізнес-центрах, елітних житлових комплексах тощо). Підходить для встановлення разом з аудіо- та відеодомофонами, защіпками, контролерами, а також електрозамками.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Тип пристрою | кнопка виходу |
| Тип встановлення | врізне |
| Спосіб натискання | безконтактний |
| Контакти | NO/NC/COM |
| Максимальний струм навантаження, А | 1 |
| Індикація | світлова |
| Функціональні особливості | LED-індикація, вибухозахищений |
| Струм споживання, мА | 70 |
| Матеріал | сталь нержавіюча |
| Загальні | |
| Колір | Сірий |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 28.5 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |