


26 400 ₴
Fanvil A12V — це сучасна IP-відео панель виклику, призначена для організації надійного голосового та відеозв’язку в системах безпеки та контролю доступу.
Пристрій оснащений 4 Мп камерою Starlight з HDR та ІЧ-підсвічуванням, що забезпечує якісне відео навіть при слабкому освітленні. Кут огляду дозволяє ефективно контролювати вхідну зону.
Вбудований динамік 10 Вт (turbo-звук) та 2 мікрофони з шумозаглушенням забезпечують гучний і чіткий двосторонній зв’язок навіть у шумному середовищі.
Корпус виконаний із нержавіючої сталі та алюмінієвого сплаву, має захист IP66 та IK10, що гарантує роботу в складних умовах і захист від вандалізму.
Підтримується SIP-протокол, що забезпечує сумісність з IP-АТС та системами типу Asterisk, 3CX та іншими.
Основні переваги:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fanvil |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 103 град. |
| Кут огляду камери по вертикалі | 54 град. |
| Кут огляду камери по діагоналі | 122 град. |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 54.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | IP відеоінтерком |
| Тип встановлення | зовнішнє |
| Тип керування | механічні кнопки |
| Розмова з відвідувачем | двосторонній аудіо- та відеозв'язок |
| Функція інтеркома | є |
| Підсвічування | ІЧ |
| Напруга живлення / джерело живлення | 12В / 500 mA DC або PoE |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 |
| Матеріал | сталь нержавіюча, алюмінієвий сплав |