



171 999 ₴
Трифазний гібридний інвертор на 30 кВт Deye SUN-30K-SG02HP3-EU-AM2 з підтримкою високовольтних батарей 160–700 В, підтримує трифазний незбалансований вихід,, може працювати в автономному (від акумуляторів) та мережевому режимах, дозволяє підключати вашу сонячну станцію до державної програми "Зелений тариф".
Призначення
Трифазний гібридний інвертор Deye SUN-30K-SG02HP3-EU-AM2 призначений для підтримки стабільного електропостачання та максимальної економії електроенергії з використанням сонячних панелей. З його допомогою можна не тільки організувати резервне або повне енергозабезпечення об'єкта, але й повернути вкладені кошти завдяки можливості віддачі електроенергії до мережі за зеленим тарифом.
Інвертор підтримує підключення високовольтних акумуляторних блоків 160-700 В з одним акумуляторним входом для підключення акумуляторного кластера (необхідний блок керування та моніторингу кластером батарей - треба купувати окремо). Інвертор вміє заряджати АКБ за розкладом.
Інвертор оснащений силовим портом SMART, який може бути використаний для підключення зовнішнього генератора або скидання надлишків сонячної енергії на другорядні потужні прилади. Це забезпечує гнучке керування навантаженням та надійне резервне живлення.
Інвертор підтримує керування піковими навантаженнями, а також здатний витримувати короткочасні навантаження до 150% протягом 10 секунд, що робить його надійним вибором для забезпечення стабільного та ефективного енергопостачання вашого будинку.
Ключові особливості
Характеристики Deye SUN-30K-SG02HP3-EU-AM2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 75 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 448 мм |
| Ширина | 688 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 46 кг |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1/3 |
| Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі | 220/380, 230/400 |
| Перевантажувальна здатність | 150% 10 с |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга акумулятора, В | 160-700 |
| Вбудований екран | є |
| Додаткові опції | Wi-Fi |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |
| Потужність, Вт | 30000 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Інвертор гібридний 30кВт Deye SUN-30K-SG02HP3-EU-AM2 WiFi (30 kW, 3 фази, 3 MPPT, HV) чиста синусоїда»