



134 568 ₴
Трифазний гібридний інвертор на 16 кВт SUN-16K-SG05LP3-EU, підтримує трифазний незбалансований вихід, може працювати в автономному (від акумуляторів) та мережевому режимах, дозволяє підключати вашу сонячну станцію до державної програми "Зелений тариф".
Призначення
Трифазний гібридний інвертор Deye SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 призначений для підтримки стабільного електропостачання та максимальної економії електроенергії з використанням сонячних панелей. З його допомогою можна не тільки організувати резервне або повне енергозабезпечення об'єкта, але й повернути вкладені кошти завдяки можливості віддачі електроенергії до мережі за зеленим тарифом.
Підключення низьковольтних акумуляторів 40-60 В дозволяє організувати резервування живлення, при цьому інвертор синхронізує роботу з акумуляторним блоком, використовуючи вбудовані порти RS485 / RS232 / CAN. Інвертор вміє заряджати АКБ за розкладом. Для досягнення оптимального режиму заряджання та розрядки доступні налаштування 6 періодів.
Інвертор оснащений входом для підключення дизельного генератора. Це забезпечує додаткову гнучкість та надійність вашої енергетичної системи, дозволяючи вам мати резервне джерело енергії за потреби.
Інвертор підтримує керування піковими навантаженнями, а також здатний витримувати короткочасні навантаження до 200% протягом 10 секунд, що робить його надійним вибором для забезпечення стабільного та ефективного енергопостачання вашого будинку.
Ключові особливості
Характеристики Deye SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 300 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Максимальна потужність | 16000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 456 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 268.5 мм |
| Вага | 50.6 кг |
| Основні атрибути | |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1/3 |
| Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі | 220/380, 230/400 |
| Перевантажувальна здатність | 200% 10 с |
| Акумуляторна батарея зовнішня Напруга акумулятора, В | 40-60 |
| Вбудований екран | є |
| Додаткові опції | Wi-Fi |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |