

1 100 ₴
Акумуляторна LiFePO4 батарея Full Energy FEG-123 ємністю 3А·год та робочою напругою 12.8В.
LiFePO4 Акумулятор
Літій-залізо-фосфатний акумулятор FEG-123 виконаний в герметичному корпусі та заснований на технології LiFePO4, що забезпечує високу стабільність, термостійкість і безпеку. Відрізняється стійкістю до перегріву і механічних впливів, а також збільшеним терміном служби без значної втрати ємності.
Технічні характеристики акумулятора FEG-123
Сфера застосування
Акумулятор FEG-123 від компанії Full Energy застосовується для встановлення в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації, комп'ютерні безперебійники (UPS), у складі перетворювачів тощо.
Зверніть увагу! Заряджання акумуляторів LiFePO4 звичайними зарядними пристроями, які не призначені для цього типу акумуляторів, не рекомендується. Використовуйте зарядний пристрій, який призначений спеціально для LiFePO4 акумуляторів! Використання несумісного зарядного пристрою може анулювати гарантію на акумулятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальний струм розряду АКБ, А | 3.6 |
| Максимальний струм заряду АКБ, А | 1.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 0.43 кг |