


5 085 ₴
Мережевий відеореєстратор для IP-системи відеоспостереження Hikvision DS-7604NXI-K1(D).
IP-відеореєстратор (NVR) розрахований для підключення до 4х IP-камер відеоспостереження високої роздільної здатності. Запис відеоархіву ведеться на один HDD SATA 3.5" ємністю до 16 ТБ (купуються окремо). Стандарт компресії відео H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264.
Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного комп'ютерного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, використовуючи ПК, смартфон або планшет.
Що таке мережевий IP-відеореєстратор
IP-відеореєстратор (NVR) (Internet protocol DVR) – цифровий пристрій, який виконує захоплення відеопотоку через мережу Ethernet (через комп'ютерну мережу) з використанням протоколу TCP/IP, і подальше збереження відео/аудіо інформації на HDD або інші носії.
Де використовується відеореєстратор
Hikvision DS-7604NXI-K1(D) призначений для побудови системи відеоспостереження в квартирі, офісі, приватному будинку, магазині, СТО, автомийці, складському або виробничому приміщенні.
Технічні характеристики мережевого IP-відеореєстратора Hikvision DS-7604NXI-K1(D)
Для перегляду відеозображення передбачені 2 відеовиходи:
Для запису звуку передбачені 1 аудіовхід RCA («тюльпан») і 1 аудіовихід RCA («тюльпан») для відтворення записаної аудіоінформації.
Локальне зберігання архіву записаного відеозображення виконується на один жорсткий диск SATA ємністю до 16 ТБ (купуються окремо).
Функціонал мережевого IP-відеореєстратора Hikvision DS-7604NXI-K1(D)
Завдяки сучасному програмному забезпеченню і інтуїтивно зрозумілому меню IP-відеореєстратора Hikvision DS-7604NXI-K1(D), користувачеві доступний широкий набір гнучких налаштувань і можливостей:
Керування
Є кілька способів керувати IP-відеореєстратором Hikvision DS-7604NXI-K1(D), а саме:
Встановлення IP-відеореєстратора Hikvision DS-7604NXI-K1(D)
Підсумки
Цифровий IP-відеореєстратор Hikvision DS-7604NXI-K1(D) відмінно підійде для побудови повноцінної та ефективної системи відеоспостереження. Потужний процесор реєстратора здатний швидко обробити і відтворити відеоінформацію в роздільній здатності 12Mp з 4-х камер, записати архів в стандарті стиснення H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, а також передати відео по мережі Інтернет. Перегляд відеозображення і доступ до архіву можливий, в тому числі, і зі смартфона або планшета (iOS / Android) з будь-якої точки планети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265, H. 264+, H. 265+ |
| Кількість каналів | 4 |
| VGA відеовихід | Так |
| HDMI відеовихід | Так |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп (3840x2160) |
| Пропускна здатність, Мбіт/с | вхідний потік 40, вихідний потік 80 |
| Кількість IP-камер, що підключаються | 4 |
| Аудіовходи/аудіовиходи | 1/1 |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100/1000M) |
| Жорсткі диски | 1 SATA HDD до 16 ТБ |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, DDNS, DNS, DHCP, NTP, RTSP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, NFS, iSCSI, SADP, ISUP |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, розпізнавання облич |
| Струм споживання, мА | 1500 |
| Потужність споживання, Вт | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI-відеокамід | Так |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «IP-відеореєстратор 4-канальний Hikvision DS-7604NXI-K1(D) з відеоаналітикою для систем відеоспостереження»