


3 999 ₴
Мережевий відеореєстратор для IP-системи відеоспостереження TP-Link VIGI NVR1008H.
IP-відеореєстратор (NVR) розрахований для підключення до 8-ми IP-камер відеоспостереження з високою роздільною здатністю. Запис відеоархіву ведеться на один HDD SATA 3.5" ємністю до 10 ТБ (купується окремо). Стандарт компресії відео H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264.
Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного комп'ютерного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, використовуючи ПК, смартфон або планшет.
ЩО ТАКЕ МЕРЕЖЕВИЙ IP-ВІДЕОРЕЄСТРАТОР
IP-відеореєстратор (NVR) (Internet protocol DVR) – цифровий пристрій, який виконує захоплення відеопотоку мережею Ethernet (комп'ютерною мережею) з використанням протоколу TCP/IP. І подальше збереження відео / аудіо інформації на HDD або інші носії.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВІДЕОРЕЄСТРАТОР
TP-Link VIGI NVR1008H) призначений для побудови системи відеоспостереження в квартирі, офісі, приватному будинку, магазині, СТО, на автомийці, складському або виробничому приміщенні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МЕРЕЖЕВОГО IP-ВІДЕОРЕЄСТРАТОРА TP-Link VIGI NVR1008H
Для перегляду відеозображення передбачені 2 відеовиходи:
Локальне зберігання архіву записаного відеозображення виконується на один жорсткий диск SATA ємністю до 10 ТБ (купується окремо).
ФУНКЦІОНАЛ МЕРЕЖЕВОГО IP-ВІДЕОРЕЄСТРАТОРА TP-Link VIGI NVR1008H
Завдяки сучасному програмному забезпеченню і інтуїтивно зрозумілому меню IP-відеореєстратора TP-Link, користувачеві доступний широкий набір гнучких налаштувань і можливостей:
ВСТАНОВЛЕННЯ IP-ВІДЕОРЕЄСТРАТОРА TP-Link VIGI NVR1008H
ПІДСУМКИ
Цифровий IP-відеореєстратор TP-Link VIGI NVR1008H відмінно підійде для побудови повноцінної і ефективної системи відеоспостереження. Потужний процесор реєстратора здатний швидко обробити і відтворити відеоінформацію в роздільній здатності 8Mp з 8-ми підключених камер, записати архів у стандарті компресії H.265+ / H.265, а також передати відео по мережі Інтернет. Перегляд відеозображення в реальному часі і доступ до архіву можливий, в тому числі, і зі смартфона або планшета (iOS | Android) з будь-якої точки планети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265, H. 264+, H. 265+ |
| Кількість каналів | 8 |
| VGA відеовихід | Так |
| HDMI відеовихід | Так |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 246.2 мм |
| Ширина | 148.5 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп (3840x2160) |
| Пропускна здатність, Мбіт/с | вхідний потік 80 |
| Кількість IP-камер, що підключаються | 8 |
| Аудіовходи/аудіовиходи | 1/1 |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Жорсткі диски | 1 SATA HDD до 10 ТБ |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, DNS, DHCP, NTP, ICMP, UDP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, ARP, SSL |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), вторгнення в область, захист периметру, перетин лінії |
| Струм споживання, мА | 1500 |
| Потужність споживання, Вт | 3.78 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI-відеокамід | Так |