


7 439 ₴
Комплект відеодомофон і панель виклику Arny AVD-740 (2Mpx) white + Tantos Triniti HD.
Складається з кольорового відеодомофона білого кольору з сенсорним екраном 7 дюймів з детектором руху карту та кольорової панелі виклику срібного кольору з роздільною здатністю 2Мп (1080p) з накладним способом встановлення. До домофона можна підключити 2 панелей і 2 відеокамер форматів AHD, CVI, TVI (720P і 1080P) або аналог (960H).
ПРИЗНАЧЕННЯ КОМПЛЕКТУ
Комплект Arny AVD-740 (2Mpx) white + Tantos Triniti HD призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення. Він дозволяє, перебуваючи всередині приміщення і без безпосереднього контакту, побачити, почути і переговорити з відвідувачем, а також за необхідністю дистанційно відчинити йому двері, оснащені підключеним електричним замком.
У комплекті відеодомофон + панель виклику Arny AVD-740 (2Mpx) white + Tantos Triniti HD передбачено все для безпроблемного встановлення: монтажні аксесуари, з'єднувальні дроти і кронштейни для монтажу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Накладної |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | відеодомофон+панель |
| Тип керування | сенсорний екран, сенсорні кнопки |
| Стандарт відеосигналу | AHD/TVI/CVI (PAL) /CVBS (PAL) |
| Кількість каналів домофона | 4 |
| Підключення панелей виклику/камер | 2 панелі 1080p AHD/TVI/CVI; CVBS + 2 камери 1080p AHD/TVI/CVI; CVBS |
| Зв'язок між пристроями | 4-х провідна |
| Детектор руху | на 1 канал |
| Функція інтеркома | є |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 100 фото |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 64 ГБ |
| Додаткові функції домофона / панелі виклику | MP3 мелодії, автовідповідач |
| Блок живлення домофона | вбудований |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240 В |
| Матеріал | пластик, алюміній |
| Колір | білий, срібло |
| Робоча температура, °C | домофон: 0 ~ +40, панель: -30 ~ +60 |