






9 020 ₴
Кольоровий відеодомофон ARNY AVD-770 ArtLine WiFi з 7-дюймовим сенсорним екраном, IPS матрицею, WiFi та можливістю підключення до 2 відеопанелей, 2 аналогові камери або 2 камери AHD/CVBS, 2 датчики до тривожних NO входів. Колір корпусу білий. У комплекті 3 декоративні змінні рамки: White, Oak, Graphite.
Бренд: Arny
Що таке відеодомофон
Відеодомофон - переговорний пристрій, який дозволяє, перебуваючи всередині приміщення і без безпосереднього контакту, побачити, почути та переговорити з відвідувачем, а також при необхідності дистанційно відкрити йому двері, оснащені електричним замикаючим пристроєм системи контролю доступу (наприклад, електромагнітний, електромеханічний або електроригельний замок, електромеханічна клямка).
Де використовується відеодомофон
Відеодомофон ARNY AVD-770 ArtLine WiFi призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу чи іншого житлового або робочого приміщення.
Функціонал відеодомофона ARNY AVD-770 ArtLine WiFi
Комплектація відеодомофона ARNY AVD-770 ArtLine WiFi
У комплекті до відеодомофона додається монтажна пластина, змінні рамки, конектора для підключення до монітора, кабель для підключення до мережі Ethernet, кріпильні комплекти, коротка інструкція користувача.
Сумісність
Відеодомофон ARNY AVD-770 ArtLine WiFi сумісний з відеопанелями, що працюють у стандартах PAL/NTSC
Монтаж відеодомофона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Загальні | |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 26.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Мережа | LAN, Wi-Fi |
| Тип керування | сенсорний екран |
| Стандарт відеосигналу | AHD/TVI/CVI (PAL) /CVBS (PAL) |
| Підключення панелей виклику/камер | 2 панелі + 2 камери |
| Зв'язок між пристроями | 4-х провідна |
| Переадресація виклику | у застосунок на смартфон |
| Детектор руху | на 1 канал |
| Функція інтеркома | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Додаткові функції домофона / панелі виклику | MP3 мелодії, автовідповідач, фоторамка |
| Живлення | AC 100-240V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240В |
| Струм споживання, мА | 1500 |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий, коричневий, сірий |