



5 280 ₴
Відеодомофон Arny AVD-710 (2Mpx) TFT black з кольоровим 7-дюймовим екраном, підтримкою Full HD сигналу з роздільною здатністю 1080р, записом відео за рухом з 1 каналу.
Бренд Arny.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВІДЕОДОМОФОН
Відеодомофон Arny AVD-710 (2Mpx) TFT black призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
ФУНКЦІОНАЛ ВІДЕОДОМОФОНА Arny AVD-710 (2Mpx) TFT black
ФУНКЦІОНАЛ ІНТЕРФЕЙСУ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
Інтуїтивно зрозуміле графічне меню відеодомофона AVD-710 (2Mpx) TFT black дозволить легко налаштувати конфігурацію системи: обрати мову системи; налаштувати мелодію і гучність дзвінка, тривалість дзвінка; обрати режим запису фото чи відео; зробити основні налаштування системи; передивитися записані фотографії і відео відвідувачів тощо.
СУМІСНІСТЬ
Відеодомофон Arny AVD-710 (2Mpx) TFT black сумісний з AHD/TVI/CVI | CVBS панелями виклику Full HD роздільної здатності, що працюють у стандарті PAL, а також AHD/TVI/CVI | CVBS камерами відеоспостереження з роздільною здатністю до 2 Мп.
МОНТАЖ ВІДЕОДОМОФОНА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Обсяг журналу реєстрацій | 100 подій |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Загальні | |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип керування | сенсорні кнопки |
| Стандарт відеосигналу | HDCVI, HDTVI, AHD і Analog |
| Кількість каналів домофона | 4 |
| Підключення панелей виклику/камер | 2 панелі 1080p AHD/TVI/CVI; CVBS + 2 камери 1080p AHD/TVI/CVI; CVBS |
| Зв'язок між пристроями | 4-х провідна |
| Детектор руху | на 1 канал |
| Функція інтеркома | є |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 64 ГБ |
| Додаткові функції домофона / панелі виклику | MP3 мелодії |
| Блок живлення домофона | вбудований |
| Живлення | AC 100-240V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 100-240 В |
| Матеріал | пластик |