

1 814 ₴
USB-пристрій для введення карт ASM100 з підтримкою карт Mifare.
Бренд: Dahua
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 180 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип пристрою | програматор |
| Частота зчитування: | 13.56MHz |
| Інтерфейс: | USB |
| Живлення: | USB |
| Дистанція для запису: | 3 ~ 8 см |