




11 250 ₴
IP-відеокамера Hikvision DS-2CD4B26FWD-IZS 2МП (2.8–12 мм) – професійне рішення для надійного відеоспостереження як всередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Завдяки моторизованому об’єктиву та 1/1.8" CMOS-матриці камера забезпечує чітке і деталізоване зображення у будь-яких умовах освітлення.
Ключові властивості та можливості:
Застосування:
Камера Hikvision DS-2CD4B26FWD-IZS підходить для охорони офісів, магазинів, складів, приватних будинків і громадських територій. Моторизований об’єктив дозволяє гнучко налаштовувати поле огляду без фізичного переміщення камери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Формат стиснення | MJPEG, H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлосила об'єктива | 1.4 F |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 112 мм |
| Вага | 1900 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Вихід тривоги |
| Фокусна відстань | інша |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Технології | Darkfighter |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Аналітика | Детектор об'єму |
| Серія камер | DS-2CD4 |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
| Підтримка аудіо | аудіо вхід |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 128 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS події, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему, SD карта заповнена, помилка SD карти |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «IP-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2CD4B26FWD-IZS f=2.8-12mm»