







2 114 ₴
Бездротовий датчик руху та розбиття скла U-Prox PIR Combi VB це комбінований цифровий пасивний інфрачервоний та акустичний радіоканальний сповіщувач. Оснащений PIR-сенсором та лінзою типу «Штора» (вертикальний інфрачервоний бар'єр), призначений для контролю периметрів та охорони закритих житлових та виробничих приміщень. Підключається до центру охорони та налаштовується за допомогою мобільного додатка U-Prox Installer. Монтується всередині приміщення.
Призначення
Комбінований датчик U-Prox PIR Combi VB служить для попередження про вторгнення при перетині вертикальної інфрачервоної зони, сформованої лінзою Френеля типу "Штора". Лінза створює вузький, спрямований інфрачервоний бар'єр, що дозволяє точно контролювати проникнення та мінімізувати хибні спрацьовування. Датчик подає сигнал про вторгнення на підставі зміни теплового балансу середовища або під час розбиття скла. ІЧ-датчик руху аналізує навколишнє середовище та переміщення. Акустичний датчик розбиття скла фіксує звукові сигнали – удар та дзвін.
Завдяки своїй чутливості, надійності та простій установці, з якою впорається навіть нефахівець, U-Prox PIR Combi VB може використовуватися в будь-яких приміщеннях як житлового, так і виробничого призначення.
Функціональні особливості
Характеристики U-Prox PIR Combi VB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 34.35 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип пристрою | бездротовий датчик руху і розбиття |
| Тип детекції | виявлення розбиття, виявлення руху |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Дальність зв'язку з централлю / приймачем, м | 4800 (відкритий простір) |
| Дальність / площа дії | 10 м – датчик руху, 8 м – датчик розбиття |
| Кут детекції | 7,5° — датчик руху, 120° — датчик розбиття |
| Тампер | є |
| Живлення | батарея CR123A |
| Напруга живлення / джерело живлення | літієва батарея CR123A |
| Колір | білий |