

3 708 ₴
Комунікатор M-2G призначений для реалізації зв'язку ППКП серії "Tiras PRIME II" з ПЦС.
ФУНКЦІОНАЛ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | модуль/комунікатор |
| Канали зв'язку | 2 SIM-картки 2G (GSM) |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Мережа | GSM |
| Сумісність | протипожежні системи TIRAS PRIME |
| Живлення | DC 10-30V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 10-30V |
| Струм споживання, мА | 50 |
| Вид виконання | плата |
| Вага, г | 100 |
| Загальні | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |