




1 669 ₴
Ajax DoorProtect S Jeweller Black — бездротовий датчик відкриття з лінійки Superior для проєктного використання, який сповіщає про перші ознаки вторгнення в приміщення внаслідок відкриття дверей або вікна. Призначений для встановлення всередині приміщень.
Усередині датчика розташовано 2 геркони, завдяки чому магніти можна встановлювати з будь-якого боку. Пристрій забезпечує дальність зв’язку з хабом до 1200 м за радіопротоколом Jeweller у діапазоні частот 868,0–868,6 МГц.
Встановлюється на всі типи дверей, включно з металевими поверхнями. У комплекті постачається 2 магніти:
Живлення: 1 батарея CR123A (3 В). Орієнтовний термін роботи — до 7 років.
Сумісність: працює з хабами Ajax, ретрансляторами, ocBridge Plus, uartBridge.
Лінійка Superior
Superior — це професійна лінійка бездротових пристроїв Ajax для проєктного використання. Вона забезпечує:
Пристрої лінійки відповідають стандартам:
Функціональні можливості
Захист і безпека
Технічні характеристики
Застосування
Призначений для використання на комерційних об’єктах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP50 |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | бездротовий датчик відчинення |
| Лінійка продуктів | Superior |
| Канали зв'язку | Технологія зв'язку Jeweller |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Дальність зв'язку з централлю / приймачем, м | 1200 (відкритий простір) |
| Чутливий елемент | 2 геркони |
| Тампер | є |
| Живлення | батарея CR123A |
| Напруга живлення / джерело живлення | 1 батарея CR123A, 3 В |
| Режим тривоги, мм | 20 |
| Черговий режим, мм | 10 |
| Колір | чорний матовий |
| Вага, г | 30 |