


1 548 ₴
Зчитувач карт і брелоків стандарту Mifare вологозахищений.
Бренд: Hikvision.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Зчитувач DS-K1102AM використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти і передавати його контролеру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
МОНТАЖ ПРИСТРОЮ
Зчитувач DS-K1102AM монтується на рівній поверхні за допомогою кронштейна. Висота встановлення, а також розміщення пристрою повинна забезпечити легкий і безперешкодний доступ карт до пристрою.
КОРПУС
Корпус зчитувача DS-K1102AM виконаний з міцного пластику. Клас захисту IP64 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від попадання пилу, а також стійкість до перепадів температур (-20°C ~ +65°C).
Чорний колір робить встановлення цього зчитувача практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Тип встановлення | Накладної |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Протокол зв'язку | RS-485, Wiegand |
| Робоча частота пристрою | 13,56 МГц |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Тип пристрою | зчитувач |
| Тип підключення | дротове |
| Дальність зчитування, см | 0-5 |
| Потужність споживання, Вт | 2 |
| Матеріал | пластик, ABS-пластик |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP64 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Живлення в режимі очікування | 500 мА |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 86.5 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 140 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |