
301 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Блок живлення PFM321D-EN. Блок живлення має шнур DC з роз'ємом 5,1x2,1 мм довжиною не менше 0.75 м, а живлення отримує через шнур АС з вилкою "Asia" довжиною не менше 0.4 м
Бренд: Dahua
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 84 мм |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Вага | 0.15 кг |