

1 135 ₴
Настільний кронштейн DS-KABH8350-T для відеодомофонів DS-KH8350-TE1, DS-KH8350-WTE1.
Бренд: Hikvision
Для чого призначений DS-KABH8350-T?
Кронштейн застосовується для настільного встановлення моніторів Hikvision DS-KH8350-TE1, DS-KH8350-WTE1.
Нержавіюча сталь, з якої виконаний кронштейн, гарантує тривалу експлуатацію монтажного аксесуара.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 98.9 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | монтажний аксесуар |
| Тип встановлення | настільний |
| Матеріал сталь | нержавіюча |
| Колір | срібло |
| Робоча температура, °C | +10 ~ +55 |