
Відправка з 30 травня 2026225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Розподільча коробка DS-1280ZJ-DM25 для купольної камери.
Бренд: Hikvision
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тип камери, що встановлюється | купольна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178.5 мм |
| Висота | 164 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Маса | 0.34 кг |