




9 002 ₴
Біометричний термінал обліку робочого часу і контролю доступу F22 [MF] [FP] ADMS зі скануванням відбитка пальця, зчитувачем карт Mifare, сенсорною клавіатурою і вбудованим Wi-Fi модулем. Для обліку робочого часу та роботи з програмою ZKBio Time потрібна заміна прошивки. Заміну прошивки можна замовити в нашому сервісному центрі. Послуга є безкоштовною.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики F22 [MF] [FP] ADMS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип контролера | автономний, мережевий |
| Тип ідентифікатора | ID с паролем, безконтактна карта, відбиток пальця |
| Зчитувач карт | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | Mifare 13.56 МГц |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, RS232, RS485, Wi-Fi, Wiegand |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 3000 |
| Пам'ять RFID карт | 5000 |
| Пам'ять журналу подій | 30000 |
| Програмне забезпечення | Biotime 8.0, ZKBioAccess, ZKBioAccess IVS |
| Вбудований екран | є |
| Функціональні особливості | контроль доступу, облік робочого часу |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 158.5 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 19.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал ZKTeco F22 ADMS зі зчитувачем відбитку пальця і Mifare карт»