


95 260 ₴
Вулична поворотна IP-відеокамера Provision-ISR Z7-37IPEN-4(IR) (6-222 мм) з роздільною здатністю 4 Мп, 37-кратним зумом, ІЧ-підсвічуванням на 400 метрів, AI-функціями, автотрекінгами, визначення цільових типів, захист периметра, виявлення зниклих предметів) та розпізнаванням облич для системи IP-відеоспостереження.
Функціональні особливості
PTZ-камера Provision ISR Z7-37IPEN-4(IR) оснащена 37-кратним оптичним зумом та інфрачервоним підсвічуванням з дальністю до 400 м. Забезпечує зображення роздільною здатністю 4 Мп з підтримкою WDR 120 дБ для роботи в складних умовах освітлення. Швидкість повороту досягає 240°/с за точності позиціонування 0.1°. Підтримуються функції автоматичного супроводу об'єкта, живлення PoE++ та протокол ONVIF. Камера має ступінь захисту IP67, вбудований вентилятор і обігрівач, а також слот для microSD до 256 ГБ.
PTZ IP-відеокамера Z7-37IPEN-4(IR) відповідає вимогам NDAA і пропонує вражаючу якість відео та функціональні можливості. Цю камеру можна встановити практично в будь-якому місці за допомогою додаткових аксесуарів, і вона повністю сумісна з платформами Provision-ISR (Ossia NVR, Ossia VMS, мобільний додаток Provision Cam2).
Технічні характеристики
Встановлення IP-камери відеоспостереження
Камера встановлюється на монтажний кронштейн із використанням комплектних кріпильних елементів. Підключення до мережі здійснюється стандартним кабелем "вита пара" з роз'ємами RJ45. Живлення може подаватися як від зовнішнього блоку 12, так і за технологією PoE. Налаштування параметрів (мережа, відео, якість зображення та ін.) виконується через web‑інтерфейс з використанням браузера ПК або ноутбука. Доступ до інтерфейсу захищений паролем.
Віддалений доступ до IP-камери
IP-камера підтримує перегляд відеопотоку та керування налаштуваннями не тільки в локальній мережі, але й через інтернет з будь-якої точки світу. Підключення здійснюється за унікальною IP-адресою камери через web-інтерфейс. Доступ можливий з комп'ютерів, ноутбуків, а також мобільних пристроїв на базі iOS та Android.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип камери | IP |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Формат стиснення | MJPEG, H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 400 м |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Speed Dome (PTZ) |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Швидкість запису | 25fps, 30fps |
| Фокусна відстань, мм | 6–222 |
| Кут огляду (по горизонталі) | 59°-1.98° |
| Оптичний зум | 37x |
| Цифровий зум | 8x |
| Чутливість, Люкс | 0.0001 |
| Кут повороту/нахилу | 0°~360° по горизонталі, -25°~155° по вертикали |
| Швидкість обертання | 240°/сек |
| Кількість потоків | 3 |
| Аудіо | 1 вихід, 1 вхід |
| Тривожні входи/виходи | 2/2 |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, 802.1x, QoS, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, P2P |
| Функціональні особливості | автотрекінг, визначення цільових типів (людина / транспорт), вторгнення в область, захист периметру, перетин лінії, розпізнавання обличчя за допомогою ШІ |
| Стандарт PoE | IEEE802.3 bt |
| Потужність споживання, Вт | до 51 |
| Струм споживання, мА | 3000 |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Трансфокальний |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Мережа 24В |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 219.8 мм |
| Ширина | 219.8 мм |
| Висота | 358.5 мм |
| Вага | 6000 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «IP - Speed Dome відеокамера 4 Мп Provision-ISR Z7-37IPEN-4(IR) (6-222 мм) з AI функціями для системи відеоспостереження»