


31 768 ₴
Динамічний гібридний відеореєстратор Provision-ISR SH-32400A5N-5L(1.5U)-V2 з підтримкою до 40 каналів (32 аналогових та до 8 IP-камер). Забезпечує запис у роздільній здатності до 5MP Lite, використовує стиснення H.265 для ефективного зберігання, підтримує двостороннє аудіо, виведення відео по HDMI/VGA/CVBS, зберігання на 4 жорстких дисках SATA (до 10 ТБ кожен), має входи/вихід тривоги, мережевий інтерфейс Gigabit Ethernet Реєстратор відповідає вимогам NDAA та підтримує AI-відеоаналітику (DDA Video Analytics від Provision-ISR) для аналогових та IP-камер (захист периметра, визначення та пошук людей/транспорту), поставляється в корпусі 1.5U, ідеально підходить для гібридних систем відеоспостереження з можливістю поступового переходу на IP-камери.
Що таке XVR відеореєстратор
Гібридний XVR (Extended Video Recorder) відеореєстратор може працювати з різними типами відеосигналів, що надходять із камер спостереження, підтримує різні формати відео: AHD, HD-TVI, HDCVI, CVBS, IP. об'єднати камери різних типів у єдину систему. Це робить його дуже гнучким варіантом для побудови універсальних систем відеоспостереження на об'єктах будь-якого типу.
AI відеоаналітика
Відеореєстратор підтримує аналітику DDA Video Analytics, дозволяючи використовувати такі функції, як перетин лінії, визначення цільових типів (людина/транспорт), на одному вибраному каналі без необхідності використання спеціальних камер - підійде будь-яка аналогова камера.
DDA Video Analytics — це система аналітики, яка використовується у відеореєстраторах Provision-ISR, яка ґрунтується на застосуванні технологій штучного інтелекту (AI). Основні функції та можливості, які вона надає:
DDA Video Analytics зменшує необхідність ручного моніторингу, допомагає зосередитися на значних подіях, дозволяє швидше реагувати на інциденти, знижуючи кількість помилкових спрацьовувань. Це потужний інструмент підвищення ефективності систем відеоспостереження, який надає користувачам можливості для більш глибокого аналізу та управління безпекою.
Характеристики відеореєстратора
Функціонал XVR відеореєстратора SH-16200A5N-5L(MM)-V2
Завдяки сучасному програмному забезпеченню відеореєстратора, користувачеві доступний широкий набір гнучких установок та можливостей:
Установка XVR відеореєстратора SH-16200A5N-5L(MM)-V2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Кількість каналів | 32 |
| Кількість відеовиходів | 32 |
| Тривожні входи/виходи | 4/1 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | XVR відеореєстратор |
| Покоління DDA™ аналітики | DDA1 |
| Роздільна здатність запису | 5 Mп Lite (1296x1944) |
| Швидкість запису | AHD/TVI: 3K/5Мп Lite @10fps на канал; 4Мп Lite/2Мп @12/15fps на канал; 2Мп Lite/1Мп @25/30fps на канал, IP: 5Мп @25/30fps на канал, CVBS: 960H @25/30fps на канал |
| Передача аудіо з камери по протоколу CVI | є |
| Кількість IP-камер, що підключаються | 8 |
| Відеовиходи | VGA, HDMI, BNC |
| Аудіовходи/аудіовиходи | 16/1 |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100/1000M), RS485, USB |
| Жорсткі диски | 4 SATA HDD до 10 ТБ, 1 eSATA HDD до 10 ТБ |
| Мережеві протоколи | SMTP, FTP, DDNS, DHCP, NTP, RTSP, SNMP, TCP/IP, HTTPS, P2P |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, перетин лінії |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12В 4А |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «XVR відеореєстратор 32-канальний Provision-ISR SH-32400A5N-5L(1.5U)-V2 для систем відеоспостереження»