




270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Блок живлення Dahua DC12V2A PFM301-EN
Надійний і ефективний блок живлення для забезпечення постійного електроживлення вашого обладнання. Із широким діапазоном вхідної напруги та захистом від різних типів перевантажень і коротких замикань, це ідеальне рішення для вашої системи відеоспостереження або інших електронних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Захист від короткого замикання | Підтримує |