


1 452 ₴
Безперебійний блок живлення Faraday Electronics 55W UPS Smart ASCH PL (LFP) імпульсний з динамічною зарядкою, одноканальний, в пластиковому корпусі. Призначений для зарядки акумуляторів LiFePO4.
Функціональні особливості
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 3.3 А |
| Вихідна потужність | 55 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 37 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип блоку живлення | імпульсний |
| Вхідна напруга, В | AC 86-264, DC 110-380 |
| Вихідна напруга, В | 14.4-14.7 |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Підключення вхід | клемник |
| Підключення вихід | клемник |
| Робоча температура, °C | -25 ~ +70 |
| Вид виконання | у пластиковому корпусі |
| Підтримка акумулятора | LiFePO4 18 А·ч |